Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:-)) wątek zamknięty Profesjonalnie, punktualnie, sympatycznie. Szczerze polecam.
~Bożena
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

Bardzo zadowolona! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Trafiłam tu z polecania koleżanki która korzystała...
~Ania
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

O firmie LA PUERTA wątek zamknięty Prosze panstwa chcialam podac moja opinie o firmie La puerta z ktorej usug...
~Elzbieta Barbara B.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 marca 2010

Pracują szybko i dobrze! wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolony-doświadczeni i dobrze pracujacy monterzy. Drzwi...
~zadowolony klient
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

Nie polecam. wątek zamknięty Lokalizacja na Przymorzu to na plus, wybor drzwi takze okay. Obsluga nie...
~magdalena
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 czerwca 2008

NIE POLECAM! wątek zamknięty Firma nieprofesjonalna. Nie informuje o UKRYTYCH KOSZTACH, o dokładnym...
~sk
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 grudnia 2009

DOSKONALI FACHOWCY wątek zamknięty MONTAŻ DRZWI ODBYŁ SIĘ BARDZO FACHOWO, OBSŁUGA BEZ ZARZUTU, OD PRZEMIŁEJ PANI...
~ZADOWOLONA KLIENTKA
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

"MOCNA" EKIPA-WARTA POLECENIA ! wątek zamknięty DOSŁOWNIE I W PRZENOSNI MOCNA. WYKULI "BEZBOLEŚNIE" STALOWĄ RAMĘ Z...
~ZADOWOLENI
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 października 2009

NAPRAWDĘ BARDZO SOLIDNA FIRMA!!! "SZWAJCARZY"-RZEC BY MOŻNA! wątek zamknięty POLECIŁ MI TĄ FIRMĘ KOLEGA Z PRACY: "MÓWI SŁUCHAJ NAPRAWDĘ ZROBILI MI MONTAŻ...
~ZADOWOLONY KLIENT Z GDAŃSKA
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 czerwca 2009

Super, super, super ;) wątek zamknięty Zanim wybrałam La Puerta przeczytałam kilka opini na temat firmy. Uważam, że...
~zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

Dlaczego tak drogo? wątek zamknięty Poszukiwałem drzwi wejściowych do mieszkania i po wizycie na stronie udałem...
~JanuszEK
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 grudnia 2007

Polecam wątek zamknięty Montaż drzwi gerda wykonany w moim mieszkaniu przez firmę la puerta oceniam...
~Kris
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Wysokie ceny w porownaniu z innymi firmami dzialajacymi na rynku. Dla...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 listopada 2007

Drzwi z firmy " La Puerta " są rewelacyjne !!! wątek zamknięty Wymieniłam drzwi pokojowe i jestem bardzo zadowolona.Super fachowcy,swietne...
~Sabina
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 listopada 2007

Poważna Firma Polecam!!!! wątek zamknięty Nic dodać nic ując firma powazna, swietnie dba o swoich klientów .Polecam
~Adam M.
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 września 2007

TERMINOWO I DOBRZE wątek zamknięty Firma La Puerta wykonała mi w mieszkaniu montaż nowych drzwi pokojowych ,...
~zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2007

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Firma bardzo przyjazna klientowe. Profesjonalna obsługa, rzetelnie i w...
~Adam M.
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

37

wątków

do góry