Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Woow Labagatela we wrzeszczu...genialny pomysł i miejsce:) wątek zamknięty Właśnie przejeżdzając przez wrzeszcz odkryliśmy drugą Labagatelę w...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Bardzo smaczne tarty, cudowne bagietki i crossanty . Wszystko świeże,...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 grudnia 2018

Żująca bułka wątek zamknięty Nie polecam, a naprawdę znam się na jedzeniu!.Bułka po prostu żująca -...
~nitecka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Weszłam na chwile wątek zamknięty Kawe jak najbardziej polecam ;) Zamówiłam omleta z salami i w prezencie...
~Jula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Lokal fajny, ale drogi wątek zamknięty 14 czy 15 PLN za bagietkę to dosyć sporo, moim zdaniem była warta około 10. A...
~Karolciak
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Bardzo smaczne bagietki oraz miła obsługa wątek zamknięty Jestem już tu kolejny raz, polecam przepyszne bagietki. Panowie Piekarze,...
~Izabela
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

beznadziejnie wątek zamknięty stare bagietki podają, miało być tak super, rogal z malinami za 4,50 malin to...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Niekompetentna i bardzo arogancka obsługa zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty pani po błędnym skasowaniu towaru, stwierdziła ze nie moze zmienić zamówienia...
~zirytowany klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Mialo byc super wątek zamknięty A okazalo sie slabiutko. Wypowiem sie jedynie o jakosci bagietki- jak z pieca...
~Smakosh
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Pięknie i pysznie wątek zamknięty bardzo ładny stylowy wystrój sprzyjający zatrzymaniu się na chwile przy...
~J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry