Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksander Kosiński - ocena Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Izabeli proces poszukiwania...
~Aleksander Kosiński
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 stycznia 2024

Przemysław - opinia korzystam z usług firmy od kilku lat, obecnie przy wynajmie mieszkań. Zawsze...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Pani Izabela próbowała nakłonić mnie na podpisanie...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Biuro godne polecenia. Pani Iza w czwartek wykonała zdjęcia, a we wtorek...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Jakub - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, pełen profesjonalizm od początku do końca :) gdyby nie pani...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Urszula - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie Polecam!!! Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Wlasnie sprzedalam...
~Urszula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Polecam! wątek zamknięty sprzedawałam mieszkanie przez to biuro i muszę przyznać, że wszystko poszło...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

pełny profesjonalizm wątek zamknięty niedawno kupowałam dom z pomocą biura Pani Łączkowskiej i tylko dzięki...
~pani domu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Biuro warte polecenia wątek zamknięty Biuro warte polecenia bardzo mila obsluga szeroka oferta oraz bardzo mila i...
~jucek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

szybko i profesjonalnie wątek zamknięty obsluga bez zarzutu ,oferta ok , przed transakcja sprawdzone wszystko pod...
~mirek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

ocena wątek zamknięty kilkakrotnie korzystałem z usług biura p. Łączkowskiej. Przez to biuro w 2018...
~Kolpi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Polecam :) wątek zamknięty Myslałam że nie da się trafić jednocześnie na ludzi dobrych i...
~P i K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Biuro Łączkowska-Kamińska to przede wszystkim profesjonaliści! Obsługa na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie za pośrednictwem tej agencji, i jestem zachwycona...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry