Lango Master

Szkoły językowe

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 44/44

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Angelika - ocena Bardzo polecam lekcje z Mają i w szkole LangoMaster! Jestem już po 10...
~Angelika
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Michał - ocena Polecam tą szkołę językową. Profesjonalne podejście do kursanta, miła...
~Michał
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Maćko - ocena Zespół profesjonalistów języka angielskiego! Bardzo podoba mi się naprawdę...
~Maćko
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Iza - ocena Szczerze polecam szkołę Pana Krzysztofa Lango Master. Nauka jest sukcesywna i...
~Iza
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Madzia Magda - opinia Polecam za sumienność i zaangażowanie w proces nauczania angielskiego. Bardzo...
~Madzia Magda
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Ola Flisikowska - opinia Otwartość na oczekiwania klienta, profesjonalizm i po prostu mega miła...
~Ola Flisikowska
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Adam Bogdanowicz - opinia Współpracuję z Panem Krzysztofem od 8 lat, lekcje z nim zawsze są...
~Adam Bogdanowicz
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 2 września 2023

Joanna Gabryś-Trybała - opinia Krzysztof zawsze był świetnym nauczycielem w naszej szkole, a później nawet...
~Joanna Gabryś-Trybała
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Hania - opinia Polecam. Bardzo dobrzy lektorzy uczą w tej szkole. Syn zadowolony. W tym roku...
~Hania
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Ola - opinia Lekcje z Lango Master mam od maja tego roku. Mój angielski mam wrażenie...
~Ola
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Magdalena - opinia Punktualnie, pomysłowo, skutecznie. Dobrze zorganizowane zajęcia, z pozytywną...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Weronika - opinia Super szkoła językowa. Lektorzy z pasją. Serdecznie polecam!
~Weronika
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Natalia - opinia Właśnie ukończyłam wakacyjny intensywny kurs i z całego serca polecam Lango...
~Natalia
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Paulina Dan. - opinia elastyczność, cierpliwość, indywidualne podejście to atuty tej szkoły, szybko...
~Paulina Dan.
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Anek - opinia W końcu trafiłam na szkołę, w której nauka języka to przyjemność. Osoby,...
~Anek
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 maja 2022

piela1 - opinia Od kilku lat uczęszczam na zajęcia do Pana Krzysia wraz z moją córką....
~piela1
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 czerwca 2022

Karolina - opinia Świetna szkoła językowa! Cudowni nauczyciele i genialne podejście do ucznia
~Karolina
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2022

Andrzej - opinia Polecam zajęcia angielskiego. Uczęszczam z synem i córką od kilku lat i...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 czerwca 2022

Aneta Wiczling - opinia Świetna kadra i podejście do nauczania - jest luźno i przyjemnie a wiedza...
~Aneta Wiczling
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2022

Ilona - opinia Nauka w Lango Master to czysta przyjemność dla syna. W szkole zajęcia z...
~Ilona
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry