Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zmiana na gorsze wątek zamknięty Kiedyś cudownie, teraz żenada. Nigdy więcej, pozostaną tylko wspomnienia.
~N.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

wspomnien czar wątek zamknięty Kiedys nr1 w trojmiescie jezeli chodzi o chinska kuchnie. Bezkompromisowe...
~Pet
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Brawa dla Lee's Chinese! wątek zamknięty Kiedy się wchodzi do Restauracji Lee's Chinese otacza nas miły zapach olejków...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Uwaga, to nie ta knajpa co kiedyś... wątek zamknięty Zamówienie przez internet - Ciężko mi to napisać ale czuję się przez...
~Dod
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Rozczarowanie! wątek zamknięty Byłam stałą klientką, niestety po ostatniej wizycie zmienię restaurację na...
~jolandka
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

Fantastyczne Jedzenie wątek zamknięty Przyprowadziłem na obiad kolegów aby mogli skosztować prawdziwe smaki azji....
~matis
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

bombastycznie wątek zamknięty Restauracja rewelacyjna piękny ogródek w którym z chcecia przychodzi my z...
~ania i Zbyszek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

średnio wątek zamknięty Wybrałam się, aby zjeść coś szybko po pracy i rzeczywiście długo nie czekałam...
~M
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

katastrofa wątek zamknięty jedzenie makabra bez sosu sojowego chili imbiru o soli już nie wspomnę za to...
~gizzela
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

KOSZMAR wątek zamknięty BYŁEM W TEJ KNAJPIE ZE ZNAJOMYMI POWIEM TAK JEDZENIE MASAKRA JA SIE PYTAM CO...
~SAMSON
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

miłe zaskoczenie wątek zamknięty Właśnie jestem po kolacji wraz z mężem, zamówionej w tejże restauracji, i...
~Paula
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

bardoz pozytywnie wątek zamknięty Byliśmy w tym miejscu pierwszy raz i na pewno wrócimy :) obsługa...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Jestem stałą klientką restauracji Lee's Chinese (chociaż o wiele częściej...
~Dominika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

R E W E L A C J A wątek zamknięty Jestem klientem Lee's Chinese już od ponad dwóch lat, gdy mieli lokal tylko...
~Smakosz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Naprawdę smaczna chińszczyzna, rewelacyjny makaron sojowy. Jestem...
~Nata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

zmiana na gorsze wątek zamknięty Kilka tygodniu temu, po kilkumiesięcznej przerwie, nie mogąc zamówić...
~Jola
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

kartuska wymiata wątek zamknięty W sobotę zabrałam moich przyjaciół, Chłopacy byli zachwyceni! zupa syczuańska...
~Martyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

zmiana na lepsze wątek zamknięty Świetny wystrój prosty azjatycki styl, jedzenie o wiele lepsze niż kiedyś...
~Krystek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

koszmar wątek zamknięty Nikomu nie polecam. kilkakrotnie jadałem na ul. korzennej a także na ul....
~rafazz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

NIESAMOWITY SMRÓD Z KUCHNI wątek zamknięty Jedzenie jako takie , obsługa też , natomiast całkowity brak wentylacji...
~Zbyszek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry