Widok

Legitymacja

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Sym chodzi do zerwki ktra znajduje sie w szkole. Chcialam wyrobic mu legitymacje i uslyszalam ze nie jest uczniem i nie wyrobi mi legitymacji. Moga dopiero w pierwszej klasie. Czy to prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak,prawda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieci w wieku od 4-7 lat nie potrzebują legitymacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd wiadomo, czy dziecko ma np. 6 czy 8 lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko też w zeszłym roku chodziło do zerówki szkolnej i nie było legitymacji. Za to wszystkie dzieci dostały zaświadczenia ze szkoły, że dziecko ma tyle i tyle lat, i że realizuje zerówkę w tej szkole. Pieczątki, podpis dyrekcji itd. Taki dokument zamiast legitymacji. A dopiero w tym roku w pierwszej klasie są legitymacje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety dziecko w zerówce nie jest jakby jeszcze uczniem szkoły. Dopiero od pierwszej klasy nim się staje i otrzymuje legitymację i pasowany jest na ucznia szkoły. Zerówka to przygotowanie PRZEDszkolne ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak już ktoś koniecznie potrzebuje mieć dla dziecka jakiś dokument ze zdjęciem to można zrobić dowód lub paszport.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

do góry