Widok

Lekarz ogólny _Przychodnia Wzgórze Maksymiliana

Czy ktoś mógłby polecić mi dobrego lekarza ogólnego z tej przychodni ? Interesują mnie wszyscy poza dr Łuckim i dr Przesławską. Dzięki z góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.ja chodze do Dr Samsel od niedawna, jak narazie wszystko w porzadku :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również jestem zainteresowana tematem. Nie zamierzam więcej korzystać z usług bezczelnej i aroganckiej dr Przesławskiej, a jednak do przychodni na Wzgórzu mi najbliżej. Zna ktoś tam jakiegoś dobrego lekarza?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przepiszcie się do Extra-Medu na ul. Batalionów Chłopskich 7, niedaleko ul. Redlowskiej. Sympatyczna pani doktor medycyny rodzinnej , szybka rejestracja i praktycznie nie ma kolejek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę polecić panią dr Samsel, w mojej ocenie sympatyczna, uprzejma, kompetentna i dokładna. Dr Kobusiński też może być, bardzo cierpliwy, ostatnio widziałam jak wepchnęły mu się dwie niezapisane osoby, nie miał żadnych pretensji, do dr Łuckiego nie mam zastrzeżeń jako do lekarza, tyle że dla mnie to nieco irytujący człowiek. Z innymi nie miałam osobiście do czynienia, ale słyszałam bardzo dobre opinie na temat dr Litzbarskiej, tyle, że do niej już podobno nie można się zapisać. Natomiast na temat dr Przesławskiej słyszałam złe opinie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzę, że w temacie niewiele się zmieniło. Miałem okazję kilka razy odwiedzić dr Przesławską i niemal za każdym razem czułem niemal wyrzuty, że jestem chory i przychodzę nie w porę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam dr Samsel (bardzo dokładna)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sympatyczny i dokładny jest też dr. Knut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

do góry