Widok

Lekcje tańca towarzyskiego

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej! :) Szukamy z narzeczonym sprawdzonej i nie za drogiej szkoły tańca. Nie chcemy wyuczać się kroków pierwszego tańca, tylko zapisać się na co tygodniowe zajęcia, mogą być grupowe, żeby nabrać pewności w tańcu. :) A pierwszy taniec zatańczyć na spontanie. :) Czy ktoś może coś polecić? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam doświadczenia ze szkołami w Trójmieście, chodzę z mężem do Dance Avenue. Niedawno zapisalismy się na kurs tańca towarzyskiego podstawy. Jest w tym 8 lekcji po 1 godzinie, zajęcia w niezbyt dużej grupie. Płacimy jakieś 170 zł za osobę za te 8 zajęć. Nam się podoba, bo prowadzą nam zajęcia młodzi nauczyciele. Uczą z ochota i widać, że to lubią. Z mężem będziemy kontynuować naukę u nich. Proponuję podzwonic po szkołach tańca, w wielu pierwsze wejście jest za darmo, więc zobaczcie co wam się podoba. Trzeba trafić na odpowiednich dla nas nauczycieli, żeby nie znechecic się do tańca. Dobrą opcją jest zamiast tańca towarzyskiego też taniec użytkowy. Oprócz podstawowych kroków walca i innych tańców, pokazują też jak to wykorzystać na co dzień na imprezie na przykład. Takie inne podejście do nauczenia się jak tańczyć, nie klasyczne turniejowe kroki.
Taniec jest super, życzę powodzenia w szukaniu dobrej dla was szkoły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OOOO ta użytkowa wersja to chyba to czego szukamy! Wielkie dzięki, jutro tam zadzwonię! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry