Widok

Lemur Park - kto był?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jest otwarty od niedawna, ktoś już był? Warto? Mam syna 9 lat i córkę 5? Tylko dla dzieci czy ze znajomymi też warto wpaść?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Od niedawna? Ze dwa lata już istnieje chyba? Ostatnio nazywał się Park Powrotu do Przeszłości. Opinie w sieci są podzielone, przeglądałam ich stronę i raczej nie powala, cenowo też...Rok temu byliśmy w dinoparku w malborku i gdybym miała polecić (atrakcje z dinozurami) to tam było super.

A jeśli chodzi o takie minii zoo, to w kniewie jest farma strusi plus kilka zwierzaków, bilety za grosze, a atrakcja fajna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byliśmy na otwarciu z dziećmi w podobnym wieku. Super sprawa, różnorodne atrakcje, najfajniejsze jest zoo i gród rycerski. Byliśmy ponad 3h i gdyby nie inne plany to pewnie zostalibysmy dłużej. Jeszcze nie raz tam wpadniemy, bo mamy blisko, znajomym z czystym sumieniem polecamy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam kupić bilety na grupon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto, fajnie tam jest, w tym roku nie byłam jeszcze ale ponoć dużo nowości wiec pewnie w majówkę jak pogoda pozwoli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i kolejny wątek z nachalną reklamą ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

do góry