Let's Deliver

Firmy kurierskie

Gdańsk, Lęborska 3B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szeryf - opinia wątek zamknięty Rozmowa rekrytacyjna: HR: " W ciągu ostatniego roku nie zwolniliśmy ani...
~Szeryf
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Delivery - opinia wątek zamknięty Najgorsza rzecz do zamówienia jedzenia na pizzę która jest 5 min od mojego...
~Delivery to gowno
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Nie polecam! wątek zamknięty W pracy miałem styczność z Let\'s Deliver i zostałem głęboko przerażony...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Tragedia! wątek zamknięty Wyjątkowo niska jakość usług. Gorszej współpracy nigdy nie miałem
~WT
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

Zespół do zdań specjalnych wątek zamknięty Przemili i bardzo pomocni ludzie! Błyskawicznie załatwili dla mnie przesyłkę,...
~K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Super! wątek zamknięty Jedzenie dotarło błyskawicznie, przemiły kurier. Polecam
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

co o nich myślę ? wątek zamknięty Na szczęście już jest taka firma korzystam prywatnie to standard w państwach...
~klijent ;)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Przemiła obsługa wątek zamknięty Dostarczają regularnie mi jedzonko do firmy i nie ma problemu z wydawaniem,...
~Korpoludek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Profesjonalnie! wątek zamknięty Usługa zawsze wykonana rzetelnie i na czas. Przemili kurierzy i bardzo dobra...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Bardzo szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Wszystko dostarczone dobrze i na czas.
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Dostarczają karme dla mojego psa. Zawsze uprzedzaja o przyjeździe podając...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Porządna firma wątek zamknięty Pomysł z smsem podoba mi się bardzo! Wiem dokładnie kiedy kurier będzie i...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

pracaz w Let's Deliver - super wątek zamknięty Jeżdżę od prawie roku jako kurier. Polecam pracę tam, można zarobić całkiem...
~Czarny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Dobre jedzonko szybko dostarczone i jeszcze mi dostawca zadzwonil kiedy...
~TylkoBarca
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Super fajne chłopaki wątek zamknięty Jedzonko dostarczają fajne chłopaki ( w szczególności jeden o cudownym...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry