Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre polecam gorąco
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Masakra wątek zamknięty Dostałem pizzę ze starym serem, keczup rozwodniony. Na pizze nie trzeba było...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

TRAGEDIA ! wątek zamknięty Nigdy dotąd nie byłam w tak obskurnej restauracji. Byłam zmuszona skorzystać...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Dno wątek zamknięty Długi czas oczekiwania nie miła obsługa kelnerki z łapanki jedzenie zimne...
~Mar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Warto odwiedzić wątek zamknięty Choć część obsługi nie mówi dobrze po polsku, to wbrew temu, co pisali inni...
~Jagoda K. & Piotr G.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Co to jest? wątek zamknięty Na "dzień dobry" kelnerka, z którą się nie da porozumieć po polsku, a po...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Masakra wątek zamknięty Jestem klientem obecnym. Spotkanie ze znajomymi i mi wstyd. Obsługa...
~Pani
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

nie polecam wątek zamknięty Kiedyś kilkakrotnie bylam w lokalu i bylam zadowolona wiec jestem zszokowana...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Syliwri 59 polecam Perfekt atmosfera wątek zamknięty Dzisiaj byłam sobota tez będę .... baklaczan faszerowana super.......
~tolerancja
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Pawel wątek zamknięty Dlugi czas oczekiwania na jedzenie, bezczelna pani kelnerka.
~Pawel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

ZŁA OBSŁUGA - WRĘCZ BEZCZELNA 14 SIERPNIA GODZ 19.30 wątek zamknięty Czekaliśmy z kolegą 30 minut na pitze numer 1 a następnie na pitzę numer 2 -...
~ANDRZEJ FABRELLO
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Gdzie SANEPID? wątek zamknięty Jedzenie całkiem w porządku, smakowało. Ale.... Mąż musiał gonić za...
~ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Dranat wątek zamknięty Sałatka grecka była paskudna, jako sosy do niej podano pomidorowy,...
~Anna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

slabo wątek zamknięty Malo drogo mieso przypalone kelnerka zamiast przyjac zamowienie krevi sie i...
~pd
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Polecam lezzetli srodzemiemorski celalije super wątek zamknięty Polecam wczoraj bylem nowa ekipa polski gościnność, czysta WC Piwo, osobno...
~Gdanscznin
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Boje się szefa wątek zamknięty Będąc po zakupach z całą rodziną chcieliśmy spożyć kebaba. Dzieci frytki z...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

tragedia wątek zamknięty Restauracja osiąga dno. Nikt niie pamięta co zamawiasz, jedzenie przychodzi...
~moro
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

Co się stało, Lezzetli? wątek zamknięty Przez wiele lat mieszkaliśmy z dziewczyną w Gdańsku i zawsze jadaliśmy w...
~baZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

B - opinia wątek zamknięty Nie polecam jedzenia. Dziś zamówiliśmy kebaba na talerzu, dostaliśmy...
~B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Brud!!stare jedzenie!!! wątek zamknięty Menu brudne i stoliki tez. Jedzenie kwasne wiec stare zapewne. Odmowilam...
~Zahirekemi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
94

postów

75

wątków

do góry