Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobra szkoła polecam wątek zamknięty Jak w nagłówku szkoła bardzo dobra z dobrym poziomem nauczania.Według mnie...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Najlepsze lata. wątek zamknięty Jako absolwent muszę stwierdzić że lepszej szkoły nie miałem szkoły ,było...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

szkola ksw - kup sobie wyksztalcenie wątek zamknięty w szkole nie robi się praktycznie nic, prace domowe zadawane sa od swieta,...
~mama absolwentki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

BEZ SZAŁU wątek zamknięty Jako było uczennica tego liceum nie opowiem o samych jego zaletach jak w...
~absolwentka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Szkoła możliwości wątek zamknięty Liceum lingwista jest szkołą, która w trudnych sytuacjach zawsze służy...
~Veira
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

NAJLEPSZA SZKOŁA NA ŚWIECIE wątek zamknięty Miałam przyjemność uczęszczać do lingwisty zaledwie przez dwa miesiące, ale...
~KK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

MOŻE BYC KIEPSKO wątek zamknięty jesli w tej szkole bedzie podobnie, jak w gimnazjum Lingwista to zdecydowanie...
~JA
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

polecam szkołę wątek zamknięty A ja polecam szkołę ,jest ok ,nauczyciele w porządku ,bardzo wysoki poziom z...
~pianistka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

:/ wątek zamknięty W czasie zapisów była mowa o max 20 osobach wyszło 30. Biologia, i języki są...
~uczeń
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry