Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kraszan - opinia 6 Urodziny mojej Zuzi,animatorka Pani Wiktoria zaliczyła na 6 Takiej...
~Kraszan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2022

Aga - opinia Polecam to miejsce na zorganizowanie urodzin dla dziecka. Zabawa była...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 października 2022

atek - opinia Bardzo dobra organizacja, polecam innym. Dziewczyna prowadząca - Wika - super...
~atek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Dagmara - opinia Polecam. Świetna zabawa dla dzieci. Animatorka Wiktoria spisała się na medal :)
~Dagmara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Ewa - opinia Pani Wiktoria jest wspaniałą , ciepłą i kreatywną osobą z super podejściem do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Michal - opinia Profesjonalne podejście do dzieci polecam
~Michal
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Angelika - opinia Organizowałam przyjęcie dla syna . Animatorką była p.Wiktoria- polecam ....
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Monika - opinia Polecam animatorke Wiktorię .Bardzo empatyczna dziewczyna z super podejściem...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Monika - opinia Super empatyczna dla dzieci i pomyslowa Wiktoria.Polecam Animatorke
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Magda - opinia Najlepsze urodzinki na jakich byłam . Animatorka Wiktoria to mistrzyni zabaw....
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

mama - opinia wątek zamknięty Nasza pierwsza i ostatnia wizyta na tym placu . Pani Menager nie nadaje sie...
~mama
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Super miejsce. Nasz maluch swietnie się bawił. Na pewno będziemy odwiedzac to...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z wyboru miejsca na urodziny dziecka. Z przyjemnością...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Okropny system kasowania za rodzica - rodzice wymieniając się muszą wymienić...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

agnieszka - opinia wątek zamknięty Ogólnie nie polecam. Obsługa nie kompetentna. Nie zostałam dobrze...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty Jedyny plac zabaw na którym spotkałam się z opłatą za opiekuna, za niemowlę,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 grudnia 2019

... wątek zamknięty Kasowanie pełnej kwoty za niemowlę i 2 zł za rodzica..? Serio..? 2 rodziców,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

Polecam! wątek zamknięty Rewelacja!! Moje dziecko bardzo dobrze się tu bawiło. Indywidualne podejście...
~Paula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

nie polecam, lipiec 2019r. wątek zamknięty Minusy to płacenie pełnej kwoty za niemowlaka (już od 3 miesiąca życia) gdzie...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Pierwszy i ostatni raz! wątek zamknięty Niedorzeczne jest dla mnie by na tego typu placach zabaw płacić za niemowlę...
~Karolina
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry