Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jak się przeprowadzać, to tylko z nimi :) wątek zamknięty Firma Liderpak jest w pełni profesjonalna - mi pomagali o ile dobrze pamiętam...
~Michał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Super usługa wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, panowie nie robili żadnych przerw ani postojów - usługa...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Jak do tej pory najbardziej profesjonalna firmatransportowa z jaką miałem do...
~Krzysztof P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Przeprowadzka wykonana super sprawnie. Panowie mili, uprzejmi i widać, że z...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Liderpak wątek zamknięty Pierwszy raz przeprowadzałam się z firmą przeprowadzkową - bardzo pozytywne...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Daniel - opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Koszt konkurencyjny w stosunku do...
~Daniel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Swietna firma Liderpak przeprowadzki wątek zamknięty Punktualnie, sprawnie, profesjonalnie (dbalosc o zabezpieczenie mebli przed...
~E.Kremky
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 listopada 2014

Bardzo polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z terminu, ekipy, zabezpieczenia mebli. Panowie...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Genialnie!! wątek zamknięty Serdecznie polecam Liderpak! Szybko, sprawnie, profesjonalnie, w terminie...
~Sylwia Z
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Najlepsza firma wątek zamknięty Dla mnie rewelacja. Profesjonalnie , sprawnie. Najszybsza przeprowadzka w...
~Emilka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2014

Szybko, sprawnie i komunikatywnie wątek zamknięty Bardzo polecam firmę: 1. Super doradztwo przez telefon - początkowo chciałem...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Brawo ! wątek zamknięty Za tak profesjonalne podejscie do sprawy ! Rzadko sie zdarza tak rzetelne i...
~Dominika P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Polecam wszystkim!!!! wątek zamknięty Sprawnie, solidnie, usługa wykonana w terminie dogodnym dla klienta. Ceny...
~Przemek Z.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Dla mnie BOMBA!! wątek zamknięty Co tu dużo mówić, umówiłem się na przeprowadzkę, kierowca pomógł upakować...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Super firma wątek zamknięty Bardzo polecam - mili, uważni, bardzo pracowici Panowie spakowali dwa...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

Rewelacja pod każdym względem! wątek zamknięty Super obsługa, szybko, sprawnie i co najważniejsze punktualnie! Wszystko...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

serdecznie polecamy wątek zamknięty Panowie z firmy liderpak przeprowadzali nas z Gdańska do Krakowa. Bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2013

Chciałoby się, żeby tak wyglądały wszystkie usługi! wątek zamknięty Świetny poziom usługi od pierwszego do ostatniego kontaktu. Panowie są...
~mn
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

super firma! wątek zamknięty rzetelni, pracowici, odpowiedzialni, komunikatywni - wszystko czego potrzeba...
~Ula
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Firma godna polecenia wątek zamknięty Pracownicy mili, kompetentni. Przeprowadzka przebiegla b. sprawnie (w sumie 3...
~Alicja Dudek-Kruesch
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

postów

70

wątków

do góry