Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GENIALNA FIRMA wątek zamknięty Panowie poradzili sobie z moją przeprowadzką z Gdańska do Wejherowa po...
~VEVIOOR
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Firma godna polecenia wątek zamknięty Dzisiaj przeprowadzałam się z gdańskiego Przymorza do Straszyna -...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2013

SOLIDNIE SZYBKO MIŁO PROFESJONALNIE wątek zamknięty polecam LIDERPAK - Panowie byli o wyznaczonej godzinie - z 5 piętra znieśli...
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Rewelacyjna firma wątek zamknięty Szybka i profesjonalna obsługa! Przeprowadzka przebiegła bardzo sprawnie, w...
~Emilia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Zadowolony klient wątek zamknięty Korzystałem z pakietu duży samochód + 4 osoby, przeprowadzka przeszła bardzo...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Najlepsi!!!! wątek zamknięty Firma na medal! Zamieniałam mieszkanie i w jednym czasie trzeba było...
~Serenity
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 września 2012

Firma godna polecenia - polecam z przyjemnością wątek zamknięty Przede wszystkim bardzo dziękuję Panom z LIDERPAK za fachową, miłą, sprawną,...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

Profesjonalnie i w dobrej cenie. wątek zamknięty Serdecznie polecam. Miła obsługa. Szybko i profesjonalnie oraz w korzystnej...
~Kasia / Keback Identity
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Najlepsi w Trójmieście wątek zamknięty Informację o "Liderpaku" dostałem od znajomego prowadzącego sklep z grami...
~westlake
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

taka przeprowadzka to i owszem wątek zamknięty Panowie pojawili sie na czas więc duży plus za punktualność, kultura osobista...
~Jarek - Słon. Dolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty 1. Przy zamówieniu usługi obiektywna pomoc dotycząca ilości pracowników i...
~tomtito
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Super profesjonalizm wątek zamknięty Pozytywne opinie z portalu trojmiasto.pl potwierdziły się w 100%....
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam przeprowadzki z firma Liderpak. Pełen profesjonalizm
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Firma prezentuje profesjonalne podejście do klienta. Panowie przeprowadzili...
~Aneta Sopot
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

SUPER FIRMA - POLECAM NIEZDECYDOWANYM W 100% wątek zamknięty FIRMA LIDERPAK PRZEWIOZŁA NASZĄ KAWALERKĘ Z PRZYMORZA NA MORENĘ W CIĄGU 1H...
~ADRIAN
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Profesjonaliści wątek zamknięty Termino, szybko, tanio - pełen profesjonalizm, gorąco polecam
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Po wnikliwej analizie większości firm pomagających w przeprowadzkach...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

SUPER SUPER SUPER wątek zamknięty Pełen profesjonalizm uprzejmi i mili fachowcy. Polecam wszystkim
~Ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

bardzo polecam!!! wątek zamknięty szybcy, rzetelni, punktualni, uprzejmi - zabezpieczają sprzęt- tak, że bez...
~justyna p.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lipca 2011

Rewelacja wątek zamknięty Sprawnie, szybko i bez problemów. Pełen profesjonalizm, polecam
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

postów

70

wątków

do góry