Sztuczne lodowisko

Lodowiska

Sopot, pl. Zdrojowy 2A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sama przyjemność wątek zamknięty Jesteśmy czestymi goścmi na lodowisku, zarówno ze względu na przystępną cenę,...
~E
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

koszmarna wizyta wątek zamknięty Dzisiaj poszłam z rodzina na lodowisko przy Molo. Muzyka fajna, lód...
~Iza
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Sylwia - opinia wątek zamknięty Obsługa nieprzyjemna,brak pomocy z ich strony.Dziecku wypożyczyłam łyżwy ale...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa na lodowisku jest okropna, zarozumiała i wszyscy tam wiedza...
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Błędna informacja dotycząca godzin otwarcia w ferie. wątek zamknięty Nieprecyzyjna na stronie jest informacja dotycząca godzin otwarcia lodowiska...
~Rafał
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

abrakadabra wątek zamknięty Kocham to lodowisko! Polecam.
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Dobre lodowisko wątek zamknięty Bardzo dobre ceny +honorowana sopocka karta duzej rodziny(-50%) Lód nie...
~Carmen
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Nigdy nic nie wiadomo wątek zamknięty Jest bardzo różnie. Czasem bardzo dobrze przygotowane, a czasem dziury i...
~Ingriana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Fajny klimat wątek zamknięty Przystępne cenowo. Brak tlumow. Przyjemny i pomocny pan z obsługi.
~aggie
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Karty sportowe niestety nie są honorowane wątek zamknięty Żadna z kart aktywności sportowych (Benefit System, FitProfit, FitSport)...
~Informator
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

znakomite wątek zamknięty Byłam z dziećmi w ostatni piątek. Mimo nadal trwających ferii nie było tłumu....
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Jest fajnie, polecam! wątek zamknięty Fajne lodowisko, na świeżym powietrzu w klimatycznej atmosferze,...
~Esquitemis
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

opinia o lodowisku wątek zamknięty w tym roku też się wybieram w termie07.02-14.02.13 polecam.
~julia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

hokeistka - opinia wątek zamknięty Totalne dno, nie dość że wieje to jeszcze tafla do kitu. Dla kogoś kto umie...
~hokeistka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Słabe :/ wątek zamknięty Na zimno narzekać nie moge, bo to lodowisko odkryte, ale brak limitu osób to...
~Weronika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

super wątek zamknięty Lodowisko na potrzeby osób dobrze jezdzących ale nie profesionalistów jest...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 grudnia 2014

 wątek zamknięty Moje ulubione - zawsze przychodze. Mam blisko! Jest fajnie, tylko łyżwy do...
~Julka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

Super wątek zamknięty Bardzo przyjemnie można tam spędzić czas ze znajomymi, super sopocki klimat,...
~Mieszkanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

a ja lubię wątek zamknięty Lodowsko w Sopocie to bardziej ślizgawka niz obiekt sportowy i to bardzo mi...
~mago
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Bez zmian i tak od lat wątek zamknięty Jedyną widoczną i pozytywną zmianą od lat jest zakup maszyny z prawdziwego...
~Hokeista
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

62

wątków

do góry