Loft Pub

Puby Burgery

Gdańsk, Młyńska 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Loftowy wystrój i uczciwa obsługa :) wątek zamknięty Opijaliśmy sympatycznie obronę no i zapominałem plecaka... Na luzie pogodzony...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Coraz lepiej. wątek zamknięty Przyznam, że od początku mam styczność z knajpą i nie chcę by to był tekst...
~Shoov
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

Bardzo fajne miejsce! wątek zamknięty Miła obsługa, przestronne wnętrze, świetny, minimalistyczny wystrój -...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

dla ceniących nowoczesność, przestrzeń i przemiłą obsługę wątek zamknięty Genialna lokalizacja - w oddali od zgiełku, tłumu i banalności. Niesamowity...
~D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2011

Tego brakowało ! wątek zamknięty Super miejsce na spotkania ze znajomymi, minimalistyczny wystrój, sporo...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Coś innego wątek zamknięty Pierwszy raz zajrzałem tam z ciekawości przykuty prostym wystrojem, okazało...
~cnskubiak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

takiego miejsca brakowalo w gdansku wątek zamknięty uderza przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa, miła muzyka spoza kanonu...
~ski
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

coś nowego wątek zamknięty Szukalam w internecie pubu gdzie można pójść i niekoniecznie spotkać...
~łoś superktoś
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

B. - opinia wątek zamknięty Raz wpadłam na wino i zostałam stałym bywalcem. Takiej knajpy brakowało....
~B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Super miejsce wątek zamknięty Miejsce super, tylko brakuje jedzenia.
~andrus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

TS - opinia wątek zamknięty Klimat super, obsługa fantastyczna, muzyka świetna, ale czemu takie słabe...
~TS
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

swietne miejsce wątek zamknięty bardzo przyjemne miejsce, świetne wnętrze, surowo ale bardzo przytulnie, dużo...
~majki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

Git kalafon wątek zamknięty Chłopaki nieźle podziałali. Pogratulował.
~LST
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry