Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama Jasia - opinia Pani Hania jest profesjonalistka ze swietnym podejsciem do dzieci- syn...
~Mama Jasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Edyta - opinia Jestem bardzo zadowolona z terapii u Pani Hanny. Mój synek w ciągu 4 miesięcy...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 października 2022

CzaryMary - opinia Korzystałam z usług Pani Hani, osobiście, chcąc poprawic swoją dykcję, emisję...
~CzaryMary
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Jakub W. - opinia Turnus terapii prawidłowej wymowy okazał się strzałem w 10. Mówię znacznie...
~Jakub W.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

mama Tosi - opinia Kochani to naprawdę działa! Wspaniała, naturalna, bezwysiłkowa metoda...
~mama Tosi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lipca 2022

Rodzice Wojtka - opinia Syn uczęszczał w lipcu w 5 dniowym turnusie płynnego mówienia. Zajęcia były...
~Rodzice Wojtka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2022

Damian - opinia Każdy przypadek jest inny. U mnie akurat to zbyt szybka mowa i spłaszczanie...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2022

Mateusz - opinia Pani Hania jest świetnym specjalistą i bardzo miłą osobą. Jej metoda jest...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Pani Hania jest czarodziejką, a na prowadzonych przez Nią zajęciach działy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2022

Aleksanda Brańska - opinia wątek zamknięty Zajęcia prowadzone w gabinecie Pani Hani pomogły wyeliminować u mojej...
~Aleksanda Brańska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

dj - opinia wątek zamknięty bylam bardzo zadowolona z wizyty. zajecia byly bardzo ciekawe i...
~dj
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem po tygodniowym turnusie dla osób jąkających się. Bardzo serdecznie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 stycznia 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Zajęcia z Panią Hanią to czysta przyjemność. Bardzo mi pomogły. Polecam...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

M. - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce, korzystaliśmy z usług gabinetu P. Hani już jakiś czas temu,
~M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Mama Borysa - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam tygodniowy turnus dla osób z niepłynnością mowy u Pani Hanny....
~Mama Borysa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Mama Aurelii - opinia wątek zamknięty Autorska metoda Pani Hani stosowana w terapii jąkania to zdecydowanie hit!...
~Mama Aurelii
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Tymon Adkonis - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam Logopedę Hannę Łosińską, na prawdę miła, ciepła,...
~Tymon Adkonis
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Hania - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam zajęcia logopedyczne z Panią Hania. Córka bardzo chętnie...
~Hania
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2021

Pawel18315 - opinia wątek zamknięty Było super ! Terapia grupowa dla młodzierzy była świetna ! Wcześniej...
~Pawel18315
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Synek brał udział w tygodniowym turnusie. Pani Hanna...
~Bartek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry