Widok

Lokal na I Komunię Świętą maj 2018

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, poszukuję lokalu/restauracji/sali w celu zoorganizowania obiadu na 30 osób z okazji I Komunii Świętej. Interesuje mnie Trójmiasto i okolice. Cena za osobę tak do 100 zł. Bardzo dziękuję za informacje. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Restauracja u seniora, duża sala nowoczesna, bardzo dobre jedzenie i konkurencyjne ceny. Duży parking. Gdańsk Zaspa lub restauracja Lucynka Gdańsk Wrzeszcz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy imprezę komunijną w Lęborku w Betlejem i było ok. Serwują świetne jedzenie. Obsługa na poziomie. A do tego fajna okolica więc dzieciaki miały się gdzie bawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Restauracja Kredens z Gdańsk zaspa sama tam robiłam w zeszłym roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw proponuje obdzwonic czy gdziekolwiek jest wolne. Terminy na maj w lepszych lokalach zajęte sa od stycznia. Teraz to trzeba szukać co jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
White Marlin, Sopot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę sprawdzic serwis chrzciny i komunie mają fajną bazę i przede wszystkim pomagają, jak ktoś się nie zna. To jest niesamowicie wygodne :) mam nadzieję, ze udało się znaleźć salę bo widzę, że to na ten rok miało być...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

do góry