Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Popołudniowy burzowy obiad wątek zamknięty Poniedziałkowe popołudnie, zbiera się na burzę, więc idealny czas aby...
~MZK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Jestem zawiedziona po całości wątek zamknięty Jakość obsługi kolejny raz przeszła samą siebie- nie miłe Panie, wręcz...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

do właścicieli wątek zamknięty Co z tego, że macie naprawdę super kuchnie, jak jakość waszej obsługi jest...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

PadThai jak z ulic Tajlandii wątek zamknięty Pyszne jedzenie, wszystko świeże, smaczne, z najlepszych składników. co...
~Olga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Profesjonalnie wątek zamknięty Byłam wczoraj.Po małej wpadce szef kuchni zachował się profesjonalnie.Brawo.A...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Bardzo miła obsługa. Jedzenie przeciętne za dość wygórowaną cenę. wątek zamknięty Po przeczytaniu pozytywnych opinii odwiedziłem Lolo dwa razy. Za pierwszym...
~Karolyfer
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Bardzo mi się podoba wątek zamknięty Zacznę od tego, że jestem Waszą stałą klientką. Bardzo podoba mi się...
~Ilona Gr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Jedzienie wątek zamknięty Jadalam w wielu roznych tajskich restauracjach , knajpach , czy budkach na...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Bardzo nie miły Pan w dredach wątek zamknięty Do knajpy trafiliśmy przypadkiem z mamą w niedzielę kryjąc się przed deszczem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Mrożonki wątek zamknięty Jakis czas temu stwierdziłem z dziewczyn, że mamy ochotę na cos orientalnego....
~BM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Poniżej przeciętnej wątek zamknięty Dania stylizowane na ogólnie "azjatyckie" bo nawet nie na tajskie. Kompletny...
~Pabi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Mam wrażenie, że porcje coraz mniejsze wątek zamknięty Chyba w ciągu ostatniego roku zmienili kucharza, albo jest kilku, ale potrawy...
~A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

~tomatrix
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

nie polecam najgorsze jedzenie tajskie w trojmiescie wątek zamknięty zamowilem zupe ostro kwasna z kurczakiem ,zjadlem bo bylem bardzo glodny...
~tomasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Jedno z bardziej lubianych miejsc wątek zamknięty Thai jolo to restauracja ze znakomitym tajskim jedzeniem. Nawet osoby które...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Idealnie! wątek zamknięty Obsługa bardzo miła, jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o menu, ma...
~Kamiyan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Samemu nie zjesz wątek zamknięty Jedzenie w porządku. Niestety, dowożą tylko powyżej jednego dania, mimo że...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Pyszne i naprawdę azjatyckie wątek zamknięty Jedzenie w tym lokalu po prostu ubóstwiam! Pyszne, świeże, i naprawdę...
~alien
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Oloo wątek zamknięty Dla mnie jedzenie jest u nich rewelacyjnie jeżdżę do nich z Pruszcza bo aż...
~Oloo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Świetne jedzenie - jak orginał! wątek zamknięty Witam, byłem u nich już kilka razy i nigdy się nie zawiodłem ale wczoraj to...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry