Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SUPER SUPER wątek zamknięty Smaczne Jedzenie , szybki dowóz , przemiła i sympatyczna obsługa ! polecam
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

ogromne rozczarowanie wątek zamknięty Zapowiadało się nieźle, oczekiwania nie był wygórowane. Plusy to miła...
~Jakub P
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Polecam te smaki!! wątek zamknięty Bardzo smacznie i bardzo sympatycznie. Znudzila mi się chińszczyzna... a to...
~Gregorek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Przepyszne jedzenie rodem z tajlandi. POLECAM! wątek zamknięty Pad thai przepyszny nie rozumiem hejtu poniżej. Najlepszy jaki jadłam nie...
~Agata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Smaczne jedzenie wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzonko, jak za tą cenę naprawdę spore porcje, kierowca...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Zadowolony wątek zamknięty Jadłem w Lolo Thai kilka razy, próbowałem różnych potraw i zawsze dania były...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Najgorsza pseudo tajska kuchnia! wątek zamknięty Odradzam tym, którzy znają kuchnie Thai, potrawy, które zamówiliśmy nawet...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Jedzenie super, szef fatalny wątek zamknięty Jakość potraw super, smak, porcje ok. No niestety za każdym razem jak parkuję...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

NIEPOLECAM mimo dobrego jedzenia wątek zamknięty czekamy na FV juz 2 tydzien, zamawialismy na firme. Codziennie dzwonilem zeby...
~niezadowolony/Gdynia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

GG - opinia wątek zamknięty Właśnie skończyliśmy jeść nasze pierwsze zamówienie - makaron u dong i...
~GG
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 maja 2015

pyszne wątek zamknięty 22 zł za najlepszy obiad w życiu polecam
~ppm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

okropneeee fuj ! wątek zamknięty Nie polecam, nie smaczne jedzenie, malo pokrywające sie z kuchnią tajską....
~Majka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Pysznieeee :D wątek zamknięty Jedzenie obłędnie pyszne! :D Kurczak słodko-kwaśny
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Masakra wątek zamknięty Zamówiłam makaron ryżowy z warzywami i tofu a dostałam rozgotowany makaron...
~Fanka makaronu
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Pyszne!!!! wątek zamknięty Zielone curry cudowne!!!! Szczerze polecam.
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Najlepsza tajszczyzna w 3mieście wątek zamknięty Zupełnie nie rozumiem negatywnych ocen. Zamawiamy prawie co tydzień przez...
~tygrys
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Polecam zdecydowanie wątek zamknięty Jesteśmy któryś raz już klientem, zazwyczaj zamawiamy na miejscu ale i na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

Realizacja zamówienia wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolony, jedzenie Super, czas realizacji ok 45 min, lecz...
~Zbigniew88
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Bardzo niemiła obsługa i złe jedzenie wątek zamknięty Dwie godziny czekania na zimną makaranową pulpe. Czekalismy dwie godziny na...
~Misio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Opinia na 5. wątek zamknięty Tak się składa, że jestem zwolennikiem kuchni tajskiej. Wbrew pozorom tego co...
~Don Alessandro
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry