Widok

Lotnicza cisza w Baninie?

Jak wam się żyje na urlopie od samolotów? ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak jak nie zauważałem że latają, tak nie zauważyłem że przestały. Tyle lat tu mieszkam, że nie słyszę ich po prostu.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wbrew przeciwnie codziennie miałem całe luftwaffe nad głową, teraz wybudzam się koło 5 rano zaniepokojony tą grobową ciszą nic nie startuje, nic nie ląduje... Ciekawe że to początek strefy B w której według lotniska żadnych hałasów nie ma bo pomiary były i basta, a samolot 100m nad domem to oczywistość 15lat temu to była ciekawostka, miało być lotnisko w Gdyni itd teraz idą na rekord rozbudowa następna i więcej przerobu, moża ta zaraza zrobii swoje i usiądą na jakiś czas jak pinokio zwiezie wszystkich wystraszonych pomywaczy do kraju.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jak rano się szykowałam do pracy i malowałam się w łazience, to jak leciał jeden o 6.30 to znaczyło że mam się streszczać. Teraz to bez znaczenia bo i tak się nie spóźnię skoro nie ma korków ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak tych korków i puste miejsca parkingowe to miuuuuuuuuuótttt na moje skołatane nerwy. Co do samolotów ,tów to mogłyby nie wracać , żart taki -)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rolnik dalej bulgoczetym zlomem swoim !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale wiesz że mieszkasz na wsi? Jak Ci przeszkadzają maszyny rolnicze to po jaką chol@re przeprowadziłaś się na wieś? Bo taniej?
Co za ludzie tu się wprowadzili...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bo d**il trzy hektary orze od tygodnia.piwinno jemu to zająć trzy godziny. Jeździ bo nie ma co ze sobą zrobić. Na paliwo dotacje dostaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Napisz do gminy to też dostaniesz dotację na pwliwo do kosiarki i w niedzielę możesz kość swój trawnik za darmo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U siebie nie zauważyłem roznicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry