Port Lotniczy

Lotnisko i linie lotnicze

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poranny niedzielny lot Warszawa-Gdańsk Ryanairem wątek zamknięty Dzień dobry, chciałbym sobie zabookować ten lot, żeby przesiąść się na lot do...
~Tadzio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

dramat wątek zamknięty Musiał skorzystać z tego portu lotniczego. Spóźnienie...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

... wątek zamknięty W dniu dzisiejszym pojechałam z teściowa po szwagra na lotnisku. Spędziliśmy...
~Bogna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

doskonala obsluga przy odprawie oraz obsluga celna wątek zamknięty Lotnisko w GDN to moj faworyt wsrod wszystkich lotnisk w Polsce pod wzgledem...
~Mariposa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Lotem bliżej czyli lotnisko Walęsa wątek zamknięty Piękny, nowoczesny port na miarę europejską. Niestety nie dla wszystkich...
~Krzysztof_
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

a ja lubie to lotnisko wątek zamknięty Szczególnie obsługę pasażerską
~asua
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Gigantyczne kolejki do kontroli bezpieczeństwa wątek zamknięty Latam bardzo często w godzinach rannych i zmorą tak wczesny h lotow są...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Kontrola bezpieczeństwa. wątek zamknięty 1. Mało przyjemny personel przeprowadzający kontrolę bagażu, wprowadzający...
~walkiero
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

Lot do Bremen wątek zamknięty Dziwi mnie bardzo, że dwa siostrzane miasta Gdańsk i Brema nie mają...
~bojer13
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Chamstwo wątek zamknięty Nigdy i nigdzie nie spotkałam sie z tak chamskim i aroganckim zachowaniem...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Brak organizacji wątek zamknięty Drogi dojazdowe bardzo źle oznaczone. Środa, godzina 19-20, dookoła pusto,...
~Kocio
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

porazka wątek zamknięty Zarzad tego lotniska chyba jest zajety wazniejszymi sprawami niz zapewnieniem...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

gate / boarding wątek zamknięty Witam, Jak wygląda kwestia gate-ów GDN ? Czy pasażerowie po wylądowaniu...
~mp
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

lotnisko gdańsk pomyłka wątek zamknięty wszystko fajnie z tym nowym lotniskiem jest jedno małe jest w dalszym ciągu...
~kamil
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

wystroj lotniska wątek zamknięty poazka, wielkie donice a w nich prawie łyse drzewa, przed wejsciami nowego...
~anette
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 listopada 2012

od czego sa kontrole !!!!! sluzby celne !!! wątek zamknięty Od czego tu zaczac sama nie wiem . 29 stycznia bylam jednym z wielu...
~emilia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

porażkaaaaa!!!! wątek zamknięty obsługa okropna nabuczeni niemili ludzie zero pomocy z ich strony. Wagi mają...
~Patrycja Ryszewska
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Lotnisko Domowe wątek zamknięty Moje Lotnisko domowe. Ocena wysoka. Byłem na wielu lotniskach w Polsce,...
~Borko
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2013

Kontrola bezpieczeństwa niebezpieczna. wątek zamknięty 1. Mało przyjemny personel przeprowadzający kontrolę bagażu, wprowadzający...
~walkiero
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

Zero otwartości na pasażerów wątek zamknięty Brud, smród, brak kultury obsługi, całkiem nieunijny proces odprawy i...
~Ax
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

66

wątków

do góry