Port Lotniczy

Lotnisko i linie lotnicze

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Odprawa tylko z bagażem podręcznym wątek zamknięty Hej,moje pytanie dotyczy odprawy na lotnisku.Czy jeśli mam tylko bagaż...
~aaa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

0bsluga- jakis koszmar!!! wątek zamknięty Witajcie. Dobrze, ze znalazlam te strone. Chcialam podzielic sie moimi...
~Anna Dawiec
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2011

Lotniskowy chaos wątek zamknięty Personel - SOL, SG i obsługa GDA a przede wszystkim kierownictwo tych służb -...
~P.S.
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Brud, smród, nędza i ubustwo wątek zamknięty W ostatnią niedzielę czekałem niecierpliwie na opóźniony samolot z Warszawy....
~Jan Wasik
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

jestem zadowolona.... wątek zamknięty Latam dosc czesto - nie moge narzekac - obsluga na przyzwoitym poziomie...Bez...
~reniula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

Cena alkoholu na lotnisku wątek zamknięty Czy ktoś może podpowiedzieć ile kosztuje 1 l wódki na lotnisku ?
~Ewcia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

Słabe to lotnisko wątek zamknięty Terminal niby nowy, ale wszystko po staremu. Długie kontrole bezpieczeństwa,...
~Miszke
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

Polecam Nowy Terminal wątek zamknięty dosyć wysoki poziom obługi etc.
~Passenger
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

nie dla dzieci wątek zamknięty spędziłam na tym lotnisku 15 godzin bo się samolot opóżnił i stwierdzam że...
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Obsluga wątek zamknięty Osoby pracujace na lotnisku w Gdansku sa poprostu niewykwalifikowane jak...
~...
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Airport Toalety - terminal2 wątek zamknięty projektanci zagalopowali się w projektowaniu tworząc ładny terminal, zabrakło...
~aaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Euro Afryka i szaleństwo rodem z Monako wątek zamknięty Piszę ta krótką wypowiedź w oczekiwaniu na kolejny lot . Ostatnio dużo a...
~Piotr Nowak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

Obsloga niczym z "Misia" wątek zamknięty Obsługa lotniska pozostawia wiele do zyczenia. Czasem mam wrazenie ze panie...
~pasazer
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

Korupcja, mentalnosc cwaniacka i kumoterstwo.... wątek zamknięty 1. Dlaczego tylko wybrana firma taxi moze tam stawac ( oczywiscie jest 1.5...
~Marian
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

bez zarzutów wątek zamknięty lotnisko małe, ale daje rade ogolnie. obsluga super...ani razu sie nie...
~ali g 82
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2012

100 dni do euro, 20 lat za Europą. wątek zamknięty Wylot: Na "dzień dobry" okazało się, że jedyne czynne wejście do terminala,...
~Dawid Wróblewski
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

stary terminal wątek zamknięty Jutro będe pierwszy raz na lotnisku w Gdańsku odebrać gości. Mam pytanie jak...
~Ola
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Niespodzianki na lotnisku wątek zamknięty Leciałem dziś z Gdańska do Norwegi z nowego terminalu.Owszem okienek do...
~pasażer 14.04.2012
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Opinia wątek zamknięty Opinia Odnoszę wrażenie,że pasażerowie chyba przeszkadzają naburmuszonym...
~Iwona Doboszyńska
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2010

Podziękowania wątek zamknięty Chciałbym publicznie podziękować pracownikom Służby Ochrony Lotniska, którzy...
~Bar G
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

66

wątków

do góry