Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama i córka - opinia Dziś moja córka pierwszy raz zasiadła na fotelu fryzjerskim, najpierw bardzo...
~Mama i córka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Justyna - opinia Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z koloryzacji i strzyżenia....
~Justyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 czerwca 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Best hairdresser in the town! Monika deserved a crown for a professional...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Dota - opinia wątek zamknięty Wspaniali fryzjerzy, kosmiczne ceny. Rzadko który salon ma tak wysokie. Szkoda.
~Dota
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Edyta - opinia wątek zamknięty Magiczne miejsce, gdzie czujesz luz... Przychodzisz do salonu po raz pierwszy...
~Edyta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Pani Paulina to bardzo miła ,profesjonalna fryzjerka.Potrafi doradzić a...
~Dorota
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Super salon, pięknie urządzony i z dużą dbałością o klienta
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

... chce się wracać wątek zamknięty Szukając salonu w pobliżu miejsca zamieszkania, znalazłam... I trafiłam w...
~Dominika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Marzena - opinia wątek zamknięty Super miejsce! Mila i życzliwa atmosfera. Zespół ludzi, którzy kochają swój...
~Marzena
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2019

Super Klimat ! wątek zamknięty Super klimat ! Bardzo czysto ! Uśmiech na twarzy przez calą wizytę !Pozytywna...
~Paweł
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Polecam! wątek zamknięty Przesympatyczna atmosfera, Paulina - pełen profesjonalizm i niesamowite...
~Maja
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Pain Dominika wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, mąż fryzurę też pochwalił: ) Pani Dominika...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera.
~Marta M.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Polecam w 100% wątek zamknięty To była moje pierwsza wizyta w salonie i na pewno nie ostatnia. Moje włosy po...
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

hmm.. wątek zamknięty Polecam Panią Paulę, bardzo dobra fryzjerka, uważnie słucha oczekiwań klienta...
~Joanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

polecam w 100%. wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Byłam w tym salonie po raz pierwszy, ale na...
~Justyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Barber wątek zamknięty Po raz pierwszy korzystałem z tego rodzaju usług i pozytywnie się...
~Daniel
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Polecam Panią Dominikę! wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i jestem zachwycona koloryzacją pani Dominiki. Dawno nie...
~daria
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam jak najbardziej !!!! Profesjonalna obsługa, podejście do klienta,...
~Dawid Jablonski
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Profesjonalizm i przemiła atmosfera wątek zamknięty Salon pani Magdy to profesjonalizm i cudowna atmosfera. Ze spokojem można...
~Danuta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry