LoveZnajdzMilosc

Biura matrymonialne

Gdynia, Władysława IV 49

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mon - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco Doskonały sposób na znalezienie partnera
~Mon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lutego 2022

Ann - opinia wątek zamknięty Witam. Byłam klientką biura jakiś czas temu. Niestety nie udało mi się poznać...
~Ann
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Dziekuje i polecam gorąco. Cuda jednak się zdarzają:) Pozdrawiamy serdecznie M&P
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Andrew 67 - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco. Poziom i klasa. Obsługa na najwyższym poziomie, Panie, które...
~Andrew 67
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 września 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Od marca jestem w szczęśliwym związku dzięki Pani Małgosi. Bardzo polecam tę...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

zawiedziona - opinia wątek zamknięty Prowadząca biuro jest bardzo miła, posiada już raczej spore doświadczenie,...
~zawiedziona
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Byłem nastawiony dość sceptycznie, ale zadziałało. Prawdopodobnie wszystko...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Laura - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Małgosię! Dzięki jej pozytywnemu podejściu i...
~Laura
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2021

Rozczarowana - opinia wątek zamknięty Niestety muszę przychylić się do opinii Pani z przed 8 m-cy. Przede wszystkim...
~Rozczarowana
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Dag - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy myślą o zmianie swojego życie w pojedynkę. Bardzo...
~Dag
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Szukanie miłości jest jedną z aktywności, w której automatyzacja wyraźnie nie...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm oraz zaangażowaniem na bardzo wysokim poziomie, są to...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 grudnia 2020

A.B. - opinia wątek zamknięty Dyskrecja i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam osobom, któte szukają...
~A.B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Basia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam biuro pani Małgosi. Jestem klientką od sierpnia byłam na 2...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Dorota (40+) - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim! Jestem po prostu zachwycona!! Profesjonalne i bardzo...
~Dorota (40+)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Pani Małgosiu jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Dziękuję za...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Magda - Metamorfoza - opinia wątek zamknięty Polecam metamorfozę z Biurem Love Znajdź Miłość. Pani Małgosia z wielkim...
~Magda - Metamorfoza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług tego biura. Pani która prowadzi te biuro...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Zaintrygowana - opinia wątek zamknięty Szczerze Bardzo Polecam Biuro , wyróżnia się indywidualnym podejściem do...
~Zaintrygowana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne biuro. Pani Małgosia jest osobą przemiłą i widać, że zna...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry