LoveZnajdzMilosc

Biura matrymonialne

Gdynia, Władysława IV 49

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczęśliwa - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i skutecznie! Polecam wszystkim szukającym drugiej połówki!
~Szczęśliwa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

BM - bardzo dobry wybór wątek zamknięty Biuro wyjątkowo rzetelne i kompetentne. W wyborze bliskich osób bardzo pomaga...
~Ela i Zbyszek
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Kobieta - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam biuro . Pani Małgosia ma niesamowitą intuicję . Dziękuję :)
~Kobieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

M&R - opinia wątek zamknięty Polecamy wszystkim niezdecydowanym bo naprawdę warto. Pani Malgosia to osoba...
~M&R
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Zadowolona klientka wątek zamknięty Od kilku lat byłam samotną kobietą. Po kilku nieudanych próbach związania się...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Biuro matrymonialne - jak najbardziej w XXI wieku wątek zamknięty Może się wydawać w obecnych czasach biuro matrymonialne trąci nieco...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

wspaniała atmosfera spotkania wątek zamknięty Pani prowadząca jest osobą bardzo empatyczną, potrafi wysłuchać i doradzić....
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2019

Wyjątkowo miło. wątek zamknięty Pani Małgorzata jest bardzo miła, kompetentna osobą, co bardzo ułatwia...
~Daisy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2019

Szukajcie a znajdziecie! wątek zamknięty Trzeba jednak wiedzieć gdzie szukać i najlepiej pod czujnym okiem Pani...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Profesjonalne podejście wątek zamknięty Nie wiedziałam, że istnieją takie rzetelne i profesjonalne biura. Wystarczyły...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Profesjonalizm przede wszystkim wątek zamknięty Jeśli ma się dość portali które nie wiele wnoszą do życia a myśli się jednak...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne biuro matrymonialne. Właścicielka jest bardzo zaangażowana w...
~aaa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Dla tych co po przejściach 40l. wątek zamknięty Chciałabym panie zachęcić właśnie do tego biura ,ponieważ byłam już bardzo...
~Wejherowianka 40l.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Kochana Pani Małgosia wątek zamknięty Perfekcyjne podejście do klienta.Duże i skuteczne doświadczenie w dobieraniu...
~Szczęśliwa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Wspaniale mieć towarzystwo po 60 tce wątek zamknięty Bardzo miło byłam zaskoczona, długo czekałam, ale poznany przez biuro...
~Basia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

ALICJA 62 wątek zamknięty Biuro profesjonalne i skuteczne. Pani Małgorzata z dużym zaangażowaniem i...
~alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Ideał wątek zamknięty Pani Małgorzata intuicyjnie potrafi odnaleźć brakujące połowy, zaangażowanie...
~SS
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Zadowolony i wdzieczny wątek zamknięty Profesjonalna, wysoko intuicyjna i zaangażowana obsługa Pani Małgorzaty oraz...
~SS
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Randka wątek zamknięty Pani Gosieńko,dzięki za znalezienie partnera ............ Pani wiedza...
~teresa bruska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Szczęśliwa wątek zamknięty Pani Gosia jest super profesjonalistką w tym co robi. Z dużą uwagą i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry