Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojtek - opinia Miałem przyjemność współpracować z Łukaszem przy sprzedaży mieszkania....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Klaudia - opinia Łukasz to bardzo profesjonalny fotograf, słowny i sympatyczny. Dziękuję za...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 sierpnia 2022

Tomek - opinia Profesjonalne zdjęcia najwyższej jakości, terminowość i punktualność, pełne...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam pana Łukasza jako fotografa. Pełen profesjonalizm, piękne...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Ewelina (Gdańsk) - opinia wątek zamknięty Pięknie wykonane zdjęcia mieszkania. Polecam.
~Ewelina (Gdańsk)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm na każdym kroku współpracy :) Przepiękne zdjęcia....
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Moje zdjęcia wykonane telefonem komórkowym bez wątpienia nie przysporzyły mi...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonanej usługi. Atmosfera pracy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Korzystałem kilkukrotnie z usługi fotograficznej Pana Łukasza dotyczącej...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Zdjęcia bardzo dobrej jakości, usługa na najwyższym poziomie, kultura pracy,...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Świetny fotograf nieruchomości. Polecam.
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Iza - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne zdjęcia, super współpraca, nie da się ukryć że p. Łukasz robi...
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Miła współpraca, profesjonalny sprzęt oraz jeszcze lepsze zdjecia mieszkania....
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Zdjęcia domu wyszły pięknie, jakość zdjęć rewelacyjna, ceny bardzo rozsądne....
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 czerwca 2020

Rafał - opinia wątek zamknięty Życzliwa, kulturalna i serdeczna współpraca. Szybka realizacja i bardzo miły...
~Rafał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Jakość zdjęć rewelacyjna, jeżeli szukasz fotografa to Łukasz będzie idealnym...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty Pan Łukasz wykazał się ogromnym profesjonalizmem robiąc sesję zdjęciową...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Fotograf sumienny. Wykazał się inicjatywą i z dużym zaangażowaniem realizował...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Mariusz - opinia wątek zamknięty Trafiłem do Łukasza z polecenia biura nieruchomości w sprawie sesji...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Współpraca z Łukaszem to sama przyjemność. Dbałość o szczegóły i jakość...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry