Widok

Lukrecji i ravenowi do sztambucha

Ten wpis zainspirowały teksty i wypowiedzi ravena i lukrecji. Nie mogłem się oprzeć impulsowi, by dać głos, głos polemiczny.

Nie wywnętrzam się. Taką mam zasadę.Co by to bowiem było, gdybym ten cały wewnętrzny syf na zewnątrz wywalił i okolicę zapaskudził. Niech siedzi, ekologicznie, w środku, zamknięty na trzy spusty.. Lepiej dla was wszystkich.

Ale mówiąc poważnie, trzeba znać teorię życia i tu się okazę nieskromny i przyznam, że ją znam. Jest to teoria dwoistej natury ludzkiej - biologicznie indywidualnej a spolecznie duchowej, z czego wynika, podobnie jak w technologii cyfrowej ma się sprawa hardware'u i software'u, że wszystko co jest wewnątrz, poza biologicznym genomem oczywiście, pochodzi z zewnątrz. Dlatego trzeba dbać o swoje środowisko, naturalne jak i społeczne, żeby nas nie zainfekowało, jak niektórych tutejszych bywalców. Dlatego nie uważam za wskazane pisać o sobie, bo jestem tylko maleńką cząsteczką pochodną olbrzymiej całości.

Ale też chciałbym zauważyć, że owa wstępna niby żartobliwa teza niekoniecznie musi być fikcyjna, bo spora część zawartości naszego wnętrza jest niedoskonałą, niedorobioną wersją wzorców kulturowych. Ale gdyby niektórzy nie ryzykowali i nie wylewali tego wnętrza na zewnątrz, nie byłoby literatury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie mogłem się oprzeć impulsowi, by dać głos

Pieski zawsze dają głos - tyle mogą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wywnętrzam się. Taką mam zasadę

Nic innego nie robisz. Zasade masz jedną - wzdychasz do pana, który w danej chwili moze dac kiełbasę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co by to bowiem było, gdybym ten cały wewnętrzny syf na zewnątrz wywalił i okolicę zapaskudził

Robisz to codziennie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba znać teorię życia

Wszystko w zyciu znasz z teorii.
Kompletnie nie wiesz jak to jest naprawde zyc.
Stad taka rozpacz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
teoria dwoistej natury ludzkiej

Wzdychal do towarzyszy z prl a jak ci psa kopneli to do ludzi z S.
Niestety ci tez psa pogonili.
Na szczescie powstal internet.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem tylko maleńką cząsteczką

Jestes sfrustrowanym nieudacznikiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
spora część zawartości naszego wnętrza jest niedoskonałą,

Rodzice porzucili jak zobaczyli co im wyszlo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już. Oprawione w ramki. Tak na serio to sam nie wiem. Wątek jest Lukrecji, ja się kontroluję dość mocno, czasem konspirujemy, czasem jaja se robimy i podrzucamy fałszywe tropy. A że u mnie doszło do pewnego uzależnienia od tych forumowych zgliszczów, to sam niejednokrotnie przyznawałem. Mam też pewne niejasne podejrzenia, ze się lubimy, więc nawzajem se krzywdy nie zrobimy. Wszystko zamydla anonim schizorenicznym filmem, więc w ogóle trudno innym luidziom byłoby przez to przebrnąc. Bo i po co? Zresztą New York Times żaden ani Russia Today to to nie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

raven

Ta historia z kurczakiem jako głównym bohaterem spodobała mi się. Mimo tego, że cała niemal moja dieta na kurczaku właśnie się opiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pyśku Słodki, czas na praktykę!
Ja i Raveninio brykamy na moim wątku a Ty z ... nawet moje karminowe paznokcie nie wystukają TEGO przymiotnika i rzeczownika.
Ps
"Głos polemiczny" :] Cholerny Sztywniak.
Nie wolno wstrzymywać Kochanie. Zatruwasz organizm.
O tym nie doczytałeś ? Szok ~8)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lukrecjo,

pewien ascetyzm jest zalecany, szczupli żyją dłożej, wyglądają młodziej, pożyjemy, zobaczymy, czy to pierwsze się sprawdzi.

A co do praktyki, to zgodnie z faktami, praktyka jest w coraz większym stopniu efektem teorii, co zresztą jednoznacznie wynika z mojej koncepcji. Żyjemy w środowiski zmaterializowanych idei. Czasami nawet bzdurnych idei jak gender i lgbt, które zmaterializować się na szczęście, nie dadzą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hm... :)
Nie da się prościej?
Trzeba owijać w bawełnę?
Komunikujesz mi, że jesteś szczupły (?). Przyjęłam ;)
Czy mam potwierdzić własne gabaryty "niedźwiedzicy" ? Potwierdzam. :)
Ps
Uwielbiam te okruchy czasu z Twojego, obładowanego "naukowymi" błe he he cegłami ale muszę pędzić.
Pa :*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No nie, nie tylko szczupły...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Stary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ageyzm ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ożesz... "zjadłam" stół.
Tam jest stół... ;)
Ps
Stół, który marnuje się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

do góry