Lukullus

Restauracje

Gdańsk, Kartuska 482

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsze na wesele! wątek zamknięty Podjęliśmy najlepszą decyzję w życiu, żeby zorganizować wesele własnie w...
~aniaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

lukullus dramat !!! wątek zamknięty Ogólne nie piszę opinie ale nie wytrzymałem. Jedzenie to jakiś koszmar....
~rodzina 2+2
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

porażka wątek zamknięty coś tu jest nie tak....po obiedzie w Lukullus kelner przyniósł rachunek na...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Cud malina ;) wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za fantastyczne wesele. Profesjonalizm w 100% :) Jesteśmy...
~magda i dominik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Generalnie smacznie, miła obsługa, zawsze uśmiechnięta. Na życzenie klienta...
~M
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Rozczarowanie wątek zamknięty Bylem tam na firmowej kolacji bo slyszalem wcześniej ze miejsce bardzo dobre....
~jozek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Wesele 14.09 wątek zamknięty Dziękujemy za wspaniałą obsługę, przepyszne dania i profesjonalizm. Nasze...
~Sylwia i Olgierd
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Wielka Uczta wątek zamknięty Ostatnio byłem w tawernie i za naprawdę małe pieniądze najadłem się wraz z...
~Kubus
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Rewelacja wątek zamknięty Miesiąc temu mieliśmy wraz z żoną wesele w Lukullusie, na dużej sali...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

nieswieze jedzenie wątek zamknięty Bardzo się rozczarowałem - Stare, wyraźnie po raz wtóry odgrzewane ziemniaki,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Dobra obsługa i na tym koniec. Ziemniaki opiekane - sama sól, do tego...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Od paru lat regularnie odwiedzam tawerną i jeszcze nigdy się nie zawiodłem ....
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Polecam. wątek zamknięty Z okazji urodzin zostałem zaproszony na obiad do Lukullusa. Szczerze mówiąc...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Polecam Tawenę Grecką wątek zamknięty Witam, jestem wraz z rodziną stałą klientką od lat, i szczerze mówiąc nie...
~Inga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

polecam, smacznie i sympatycznie. wątek zamknięty Tawerna jest jednym z moich ulubionych miejsc na zjedzenie obiadu. Kuchnia...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

katastrofa kulinarna wątek zamknięty Obsługa super,gdyby jeszcze wszyskie 5 osób nie mówiło po kolei...
~lula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

Nie polecam !!! wątek zamknięty To miejsce to przykład prawdziwej porażki gastronomicznej. Jedzenie fatalne -...
~a.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

MASAKRA, TO NIE KUCHNIA GRECKA TYLKO Z PACZKI!!! wątek zamknięty Jestem stałą bywalczynią Trójmiejskich restauracji, rzadko kiedy jest świeżo...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Pierwsza i ostatnia wizyta wątek zamknięty Jak dla mnie - totalna porażka. Tawerna niewiele ma wspólnego z kuchnią...
~nigdy więcej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Goście zachwyceni wątek zamknięty Ostatnio miałam przyjemność gościć 2 kolegów z Niemiec, z którymi poznałam...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

92

wątków

do góry