Lukullus

Restauracje

Gdańsk, Kartuska 482

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobre jak zawsze!!! wątek zamknięty Po dłuższej nieobecności w kraju (sprawy zawodowe) zaprosiłem rodzinę na...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

niestety spadamy, spadamy wątek zamknięty Bywamy z rodziną w Lukullusie od lat. Przez długi czas była to najczęściej...
~Lu
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

Ania - opinia wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, zawsze świeże, porcje idealnie dobrane, obsługa...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Polecam lokal na imprezę weselną wątek zamknięty Na pierwszym miejscu chciałbym zwrócić uwagę na przemiłą i rewelacyjnie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

... wątek zamknięty przez pewien czas razem z narzeczonym byliśmy stałymi klientami, jednak z...
~paula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

Powolny zjazd w dół wątek zamknięty Kiedyś byłem częstym gościem w Lukullusie. Jedzenie było smaczne i świeże....
~Janusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 maja 2012

Fajny klimat i dobre jedzenie. wątek zamknięty Zaprosiłem rodzinę na obiad z okazji rocznicy ślubu. Byłem już klilkukrotnie...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Rewelacja!!! wątek zamknięty Rewelacyjne jedzenie!!! Byłem tam kilkakrotnie, miałem tam wesele w tamtym...
~Rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Gorąco poecam wątek zamknięty W Sobotę 14 Kwietnia nie mieliśmy z Żoną pomysłu na obiad i pomyślałem może...
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

miło, smacznie i ładnie :) wątek zamknięty W Tawernie "Lukullus" byłam kilkakrotnie i zawsze wychodziłam stamtąd...
~nika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

Nie polecam wątek zamknięty Plusem jest miła obsługa, ale niestety jedzenie jest po prostu niesmaczne....
~sadertes
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

zero odbioru telefonów w sprawie rezerwacji wątek zamknięty zapomnijcie o możliwości telefonicznej rezerwacji - kilkakrotne próby...
~waldi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Bardzo sie restauracja zepsula wątek zamknięty Kiedyś chodziliśmy do tej restauracji regularnie (na obiad rodzinny z...
~Gorgo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

ogólnie ceny nie zachęcają, ale warto odwiedzić wątek zamknięty To była nasza pierwsza wizyta w tym lokalu i całość ogólnie oceniam...
~marecki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Tawerna która schodzi na psy !!!!! wątek zamknięty Z opowieści slyszałam, że w Tawernie jest coraz gorzej... , i z tego co...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam to miejsce. Sama kiedyś tam pracowałam i mogę z czystym sumieniem...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

super lokal i jedzonko też wątek zamknięty Polecam serdecznie wszystkim, którzy cenią sobie dobrą kuchnię, miłą i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2011

Przystań greckiego smaku w Grodzie nad Motławą wątek zamknięty Od kilkunastu lat jest mi dane podróżować po całej Europie. Grecję...
~Globtroter
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

rozczarowanie wątek zamknięty Wiele razy polecano nam tę tawernę. Wreszcie postanowiłyśmy sprawdzić. I na...
~koneserka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

Same pozytywy !! wątek zamknięty Jakiś czas temu, zostaliśmy tam zaproszeni na wesele znajomych i muszę...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

92

wątków

do góry