Lukullus

Restauracje

Gdańsk, Kartuska 482

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niekoniecznie... wątek zamknięty Polecono nam jedzenie w Lukullusie, więc sprzwdziliśmy..I tak: menu...
~A.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

nie doczekałem się na obsługę wątek zamknięty nie oceniam potraw, menu itd bo czekaliśmy 45 minut żeby ktokolwiek do nas...
~Prince
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

Dobre jedzenie za dobre pieniądze wątek zamknięty Polecam Lukullusa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Byłem bardzo pozytywnie...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Ambrozja!! wątek zamknięty Jeżeli mogę wyrazić słowami to, co mnie w Lukullusie spotkało, to słów mi...
~limonka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

zawiedziony wątek zamknięty Popołudnie, temp. powietrza ok. 20C, 7 osób. Rodzice, dziecko, brat,...
~Rabarbar
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2010

polecam wątek zamknięty Pyszne jedzenie, duże porcje (dorosły facet na prawdę może się najeść:)),...
~ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lutego 2010

Bardzo dobrze wątek zamknięty Jedzonko smaczne, szybko, miła atmosfera, ceny przystępne. Oby tak dalej!
~QBS
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 grudnia 2009

Napiszę krótko i na temat: wątek zamknięty Ceny: nie są wysokie w stosunku do podawanych dużych porcji. Jedzonko:...
~Anilewe_26
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 grudnia 2009

Poprostu super!!! wątek zamknięty Te opinie ponizej to chyba konkurencja pisała. Byłem w restauracji pare...
~Arturro
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

Delikatnie rozczarowany wątek zamknięty Wspaniała obsługa, mięso z grilla ekstraklasa, reszta jedzenia ok (nie do...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 października 2009

dania - opinia wątek zamknięty Odwiedziłam restaurację do tej pory kilka razy na przestrzeni kilku lat, z...
~dania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 września 2009

Udana wizyta, pyszny obiadek wątek zamknięty Jestem klientem Lukullusa od 2004 roku. Byłem tydzień temu - jedzonko...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2009

Smakosz - opinia wątek zamknięty SUPER JEDZENIE, super obsługa. Wszystko OK. Żeby tylko była jeszcze...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Jaka nazwa taka kuchnia wątek zamknięty Poszedłem tam po ponad dwuletniej przerwie. Wówczas postanowiłem - nigdy...
~poszukiwaczesmaku.pl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2009

prezes - opinia wątek zamknięty Obsługa na poziomie jedzenie i wystruj super naprawde polecam godne zajrzenia...
~prezes
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 stycznia 2009

Gość wątek zamknięty Bardzo polecam, miła obsługa, dania świetne. polecam:)
~Zadowolony Gość:)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 grudnia 2008

świetna restauracja wątek zamknięty Przyjemna atmosfera. A kebab i łosoś - niebo w gębie. Warto tam wracać.
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 września 2008

Polecam wątek zamknięty Wybrałam się tu na rodzinny obiad i było ok. Atmosfera bardzo fajna, obsługa...
~Aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 czerwca 2008

BK - opinia wątek zamknięty Byłam w tawernie z 6 osobowym towarzystwem. Ku przestrodze - miejsce w...
~BK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 maja 2008

Uczta Lukullusa wątek zamknięty Restauracja ma byc w podtytule gracka, ale Lukullus był Rzymianinem i znanym...
~Darek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

92

wątków

do góry