Lukullus

Restauracje

Gdańsk, Kartuska 482

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BETI - opinia wątek zamknięty BARDZO PRZYJEMNE MIEJSCE, BARDZO DOBRE JEDZENIE, SYMPATYCZNA OBSŁUGA, A CENY...
~BETI
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 marca 2008

Bardzo Sympatycznie wątek zamknięty Super jedzenie,super obsługa,super wszystko poprostu...
~GOSIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 stycznia 2008

Super restauracja. wątek zamknięty Polecam wszystkim smakoszom!!
~Kinia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 stycznia 2008

Sylwester 2007/2008 wątek zamknięty Miałam przyjemność w tym roku spędzić ten wyjątkowy dzień w tawernie greckiej...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 stycznia 2008

Sylwester 2007 wątek zamknięty chcialam tylko powiedziec komus kto organizował tegoroczny sylwester ze...
~hajdi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

Sylwester 2008 wątek zamknięty Właściciel lokalu nie ma pojecia jak powinien wyglądać Sylwester z klasą!...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 stycznia 2008

Justyna - opinia wątek zamknięty wybraliśmy się na kolację godz.21.20 na wejściu wrzasnęła kelnerka, że...
~Justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 grudnia 2007

Suuuper miejsce na spotkania towarzyskie!! wątek zamknięty Po raz pierwszy do Tawerny zostałam zaproszona przez moją kochaną siostrę z...
~Olcia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 listopada 2007

Polecam wątek zamknięty Bardzo super knajpka, która przenosi w klimaty greckie. Kiedy byłam tam...
~Doti16
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

To Polska właśnie wątek zamknięty Witam. Wczoraj wybraliśmy się do tawerny. Wszystko pięknie i ładnie, tylko...
~szpaku
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 lipca 2007

Bardzo fajne miejsce wątek zamknięty Polecam panierowaną fetę z gorących przystawek, indyka w czerwonym winie....
~Michal
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 czerwca 2007

!!!!!!!!!!!porażka!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Cała wycieczka na 'koniec świata' okazała się nic nie warta. Wysrój...
~vito
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

92

wątków

do góry