Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Onyx12 - opinia wątek zamknięty Logopedka mojego syna. Syn z orzeczeniem o niepelnosprawnosci, zaburzenia...
~Onyx12
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Polecam. Korzystalam z powodu afazji po udarze. Korzystam nadal i jestem...
~Agata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2020

Podziękowania wątek zamknięty Dzięki terapii u pani Ostrowskiej wróciłem do pracy i żyję normalnie. Po...
~A.K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

Dziękuję i polecam. wątek zamknięty W tym miejscu chciałam bardzo podziękować pani, Pani Maju, przede wszystkim...
~Magdalena Nowacka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Opinia. Polecam. wątek zamknięty Chciałam bardzo, bardzo, bardzo podziękować Pani, Pani Maju. Za czas, ogromną...
~Maja Kasim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

Dziękuję i polecam. wątek zamknięty Bardzo dziękuję pani Maju za każdą godzinę, którą nam pani poświęciła....
~Sylwana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Polecam. Moja opinia. wątek zamknięty Doskonały specjalista. Polecam. Kiedy już tracisz wiarę w terapeutów, bo masz...
~A.R.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Polecam. wątek zamknięty Polecam serdecznie. Znakomita logopeda. Wszystko mi wytłumaczyła i rozwiała...
~JAREK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Świetny Specjalista z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. wątek zamknięty Pani Maja jest świetnym specjalistą, pomagała mojemu Synkowi w problemach z...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Dziękuję i polecam. wątek zamknięty Chciałam bardzo podziękować Pani za całą pomoc, jaką nam Pani dała. Nie wiem,...
~Mariola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

opinia od pacjentki Mai Krause wątek zamknięty Swietne podejcie. Trafilam sama do pni Mai po peknieciu tetaniaka. Fachowa...
~Maja Krause
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Moja opinia - polecam. wątek zamknięty Ja rownież bardzo dziękuje i polecam uslugi pani Ostrowskiej. Korzysta moja...
~Antoni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

opinia dla logopedy Maja Ostrowska wątek zamknięty Gorąco i bardzo, bardzo dziękuję za pomoc jaką otrzymujemy od Pani. Zasługuje...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

dziękuję i polecam dalej. wątek zamknięty Do pani Mai Ostrowskiej przywożę moją chorą żonę Annę. Jest po wylewie,...
~Henryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Logopeda godna medalu wątek zamknięty Pani Maja zasługuje na medal. Wspaniale tłumaczy. Świetne podejście do...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Logopeda opinia dla Maja Ostrowska wątek zamknięty Świetna neurologopeda ! Empatia i pełna profeska w pracy z chorym pacjentem...
~Franek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

Dziękuję za pomoc. wątek zamknięty Korzystałam na przestrzeni dwóch i pół lat z kilku logopedów, pedagogów...
~Kasia Ciszke
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

Doskonaly logopeda, moja opinia dla Maja Ostrowska wątek zamknięty Doskonala specjalistka. Swietna neurologopeda. Polcam po peknieciu tetniaka. M
~Mikolaj
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Polecam gorąco wątek zamknięty Trafiłam do pani Mai z moją mamą krótko po jej wyjściu ze szpitala. Spotkałam...
~Alicja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Neurologopeda na piątkę z plusem ;-) Polecam. wątek zamknięty Do pani Mai Ostrowskiej dojeżdżaliśmy z moim ciężko chorym po udarze tatą....
~Barbara
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry