Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! wątek zamknięty Profesjonalna wymiana opon, bez zapisów na kosmiczne terminy. Do warsztatu...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

tak jak być powinno wątek zamknięty Jak dla mnie bomba. Nie musiałem stać i czekać aż mechanik się mną...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Szybko,tanio,profesjonalnie i SYMPATYCZNIE! wątek zamknięty Dzisiaj wymieniałem opony w tym serwisie. Nie ukrywam,że o podjęciu decyzji...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Szybka i bezproblemowa obsługa. Tanio i solidnie.
~xzby
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

szybko i fachowo wątek zamknięty Naprawde polecam. Szybko, fachowo i bardzo mila obsluga!!!
~roger
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Wymiana opon wątek zamknięty Bardzo dobre wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa, polecam.
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Rewelacja!! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta. Dobrze wyposażony warsztat. Terminowe...
~wymagający klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Mariola - opinia wątek zamknięty Polecam warsztat! U p. Artura wszystkie usterki naprawiane są szybko i...
~Mariola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Super obsługa dobre ceny dobre doradztwo a co najważniejsze bez wielkich...
~pistolet75
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Świetna Wulkanizacja wątek zamknięty Warsztat zdecydowanie godny polecenia. Oferta dobra w przystępnej cenie....
~Agata N.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Fachowa obsługa i bardzo rzetelna firma wątek zamknięty Fachowa usługa i pełna informacja dla klienta odnośnie stanu felg (na...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry