Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MAG Servis - omijać z daleka wątek zamknięty Jeżeli cenisz swój czas to nie korzystaj z usług tej firmy. Naprawa wlecze...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Nie polecam !!!!!!!! wątek zamknięty Nie polecam tej firmy.Radzę trzymać się jak najdalej od galaktycznej 27 .Za...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

profesjonaliści w każdym calu wątek zamknięty Wkońcu trafiłam na profesjonalistów. Dwa miesiące bez telewizora bo miałam...
~zadowolona Klientka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

wsparcie techniczne dla Yamaha 840 wątek zamknięty Napisałem maila z prośbą o pomoc. Dostałem odpowiedź w ciągu 0,5h. Diagnoza w...
~Jacek Katarzyński
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Naprawa gramofonu wątek zamknięty Do naprawy oddałem chyba ze 40-letnie niemieckie radio z gramofonem. Gramofon...
~Piotr
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

naprawiłem TV wątek zamknięty Świetny serwis miła obsługa świetni fachowcy. Naprawili mi szybko telewizor w...
~Piotr G
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Szybka naprawa wątek zamknięty Bardzo fachowa naprawa telewizora :) Nie dość że szybka to i...
~titinkaaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Naprawa TV wątek zamknięty Bardzo fachowy serwis naprawy telewizorów. Usługa została wykonana szybko i...
~Rafal O
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Hejka wątek zamknięty Witam bardzo Wam polecam ten portal . Powiem ze jest super.
~Kicia38
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Polecam ten serwis! wątek zamknięty Bardzo fachowy serwis naprawy telewizorów. Usługa została wykonana szybko i...
~Nina G.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

LG LED uratowany po zalaniu. Dziekujemy wątek zamknięty Zadzwoniłem do MagSerwisu z prośbą o odbiór mojego telewizora. Tylko oni nie...
~Ireneusz P.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

MagSerwis RTV.. Ostrzegam !!!! wątek zamknięty Nie potrafili się uporać z drobną usterką ( TV wyłączał się) przez 2 tygodnie...
~Beata P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

harman kardon wzmacniacz stereo wątek zamknięty Polecam serwis. Mimo nietypowej usterki mojego wzmacniacza, serwis dołożył...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Szybka i fachowa pomoc wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za szybką i fachową diagnozę usterki. Naprawa w dwa dni,...
~Anna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

TV Panasonic wątek zamknięty Chce serdecznie podziekowac szefowi i serwisantom Magserisu za w miare szybka...
~HK
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Karolina - opinia wątek zamknięty Niedawno zmuszona byłam do poszukania serwisu do naprawy mojego telewizora LG...
~Karolina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Najszybsza naprawa telewizorów wątek zamknięty Pewnego razu zepsuł mi się telewizor lcd, pękł mi ekran, zaniosłem go do...
~dejvid93
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Profesjonalna i szybka obsługa wątek zamknięty Nasza firma prowadzi szereg szkoleń w terenie, stąd konieczność serwisowania...
~Coma
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

Rewelacja wątek zamknięty Jak się okazało naprawa mojego amplitunera Onkyo była bardzo tania.Niestety...
~DFM
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam serwis zwłaszcza za fachową obsługę. Tak kompetentnych ludzi ze...
~Damian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
91

postów

51

wątków

do góry