Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szybko i tanio :) wątek zamknięty Bardzo dobry serwis. Moim problemem był brak obrazu w moim TV lcd. Telewizor...
~karolzd
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Gabrysia - opinia wątek zamknięty Świetna i szybka naprawa sprzętu rtv. Polecam !
~Gabrysia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

naprawa telewizorów wątek zamknięty witam szukałem ostatnio firmy oferującej naprawę telewizorów. Znajomy polecił...
~Webisow
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

POLECAM wątek zamknięty Bardzo dobra naprawa telewizorów lcd - chyba najlepsza w Gdańsku z jaką się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

Naprawa telewizora LG wątek zamknięty Miałem problem z telewizorem marki LG a dokładniej z brakiem obrazu.Pomoc...
~Damian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

usługa wątek zamknięty nie polecam usług z tej firmy,chciałem aby stwierdził usterkę (być może pada...
~kacek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

Naprawa telewizora wątek zamknięty Tydzień temu zepsuł mi się telewizor starego typu, który mimo 15 lat wciąż...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Naprawa TV LCD wątek zamknięty Mogę z cała stanowczością polecić ten serwis, przede wszystkim za szybki...
~Paweł K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Firma godna polecenia. wątek zamknięty Witam. Szybka dojazd po zgłoszeniu usterki, mimo konieczności zabrania tv do...
~Daniel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

polecam wątek zamknięty Witam, W styczniu tego roku miałem poważna awarie telewizora i skorzystałem z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

POLECAM!! wątek zamknięty Przed świętami popsuł mi się telewizor, byłem przerażony, ponieważ każdy ze...
~Oskar
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
91

postów

51

wątków

do góry