MAJEWSKA Styliści Fryzur

Fryzjerzy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Po wielu nieudanych eksperymentach z róznymi fryzjerami postanowiłam poszukać...
~klientka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Daj włos wątek zamknięty Razem z Panią Joanną May Majewską mogłam po raz kolejny przyczynić się do...
~Magdalena Magona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Talent i kreatywność Joanny May na szóstkę z plusem. Niesamowite metamorfozy,...
~Jola:)
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Polecam :) wątek zamknięty Joanna strzyże bardzo fajnie
~Piotr K :)
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! Nawet najbardziej zniszczone włosy, mogą wyglądać...
~Michalina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

! wątek zamknięty Bomba! Oby wiecej tak kreatywnych dusz jak Pani Asia! Z całym sercem polecam!...
~Wiwiana
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Kasia - opinia wątek zamknięty Genialna, fachowa, a włosy szczęśliwsze wychodzą..... Człowiek który zna włos...
~Kasia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Natalia - opinia wątek zamknięty Najlepszy fryzjer na świecie!!!!!
~Natalia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Do Pani Joanny trafiłam kiedy moje włosy były w bardzo kiepskiej kondycji -...
~Monika
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Fryzjer doskonały ! wątek zamknięty Najlepsze strzyżenie i koloryzacja w Trójmieście !
~Anna
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Pełna fachowość, uwaga, cierpliwość. Od kiedy chodzę do pani Asi nie mam...
~Edyta
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Kamila wątek zamknięty Z Krakowa do Gdańska po chwilę przyjemności w rękach May. Bezcenne 😉
~KAMILA
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Super fryzjer wątek zamknięty Asia to osoba bardzo kreatywna i za każdym razem gdy wychodzę od Niej z...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

NAJLEPSZA! wątek zamknięty Pani Joanna jest wspaniałą osobą, a przede wszystkim wspaniałym mistrzem...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Ręce Joanny wątek zamknięty Nikt nie ma takich pomysłów na kolor,strzyżenie. Nikt nie ma takiej kultury...
~Kazia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Salon Pani Joanny to miejsce,gdzie każdy poczucie się wyjątkowy. Atmosfera...
~Linda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry