MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej M. - opinia wątek zamknięty Zacząłem uczyć się w tym roku i to była najlepsza decyzja. Nabrałem pewności,...
~Maciej M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę Matsuri. Kadra, sposób prowadzenia zajęć, materiały...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Tomasz Ilnicki - opinia wątek zamknięty Wysoka kultura, fachowość i miła atmosfera!
~Tomasz Ilnicki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Franciszek - opinia wątek zamknięty Najbardziej mnie urzeka indywidualne traktowanie każdego ucznia. W tej szkole...
~Franciszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Matsuri! Kompetentni, zaangażowani lektorzy, świetnie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Kompetentna kadra, świetna lokalizacja, miła atmosfera, dobry sprzęt. Z...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Adrian - opinia wątek zamknięty Super zajęcia z japońskiego, bardzo ciekawie prowadzone i na bardzo wysokim...
~Adrian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła, przyjemne miejsce i nowe sale wykładowe - zaangażowana...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Jeśli szuka ktoś szkoły języków orientalnych w Trójmieście, to w zasadzie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lipca 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Niesamowita szkoła językowa z fajnymi lektorami (ja uczę się japońskiego)....
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty O Matsuri mogę mówić tylko w samych superlatywach. Sympatyczna atmosfera,...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

H. - opinia wątek zamknięty Szkoła Matsuri to bez wątpienia najlepsze miejsce do nauki języków...
~H.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

Agata Włodarczyk - opinia wątek zamknięty Matsuri to niesamowicie przyjazne dla uczniów miejsce, wysoki poziom kursów...
~Agata Włodarczyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Marta Tymińska - opinia wątek zamknięty Chodziłam do Matsuri na język koreański i to jedno z fajniejszych doświadczeń...
~Marta Tymińska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Ewa Kowal - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i wspaniała atmosfera pozwoliły mi na świetne...
~Ewa Kowal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 maja 2020

Zuzanna - opinia wątek zamknięty matsuri jest wspaniałą szkołą językową, która bez problemu dopasowuje się do...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Zosia - opinia wątek zamknięty Szkoła proponuje wiele możliwości do nauki,w grupach,indywidualnie,przez...
~Zosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

A. - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła. Super lektorzy. Mili, pomocni, mega wyrozumiali. No i przede...
~A.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Monia M. - opinia wątek zamknięty Szkoła ma niesamowity klimat. Nauczyciele profesjonalni, pełni pasji....
~Monia M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Jagoda - opinia wątek zamknięty Matsuri to najlepsza szkoła językowa, w jakiej miałam okazję się uczyć! Moją...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry