MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia wątek zamknięty Matsuri to z pewnością świetne miejsce dla osób chcących nauczyć się języka....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2020

Eva - opinia wątek zamknięty Bardzo serdeczna obsługa klienta, zaangażowani i świetni nauczyciele....
~Eva
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Łukasz Wasak - opinia wątek zamknięty Fajna szkoła. Co sobie cenie to wszyscy nauczyciele mieszkali wcześniej w...
~Łukasz Wasak
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty W Matsuri panuje przyjemna atmosfera i azjatycki klimat. Jest też cicho i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Dorota Paszek - opinia wątek zamknięty Z usług szkoły Matsuri korzystam od wielu lat. Dzięki profesjonalizmowi,...
~Dorota Paszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Zajęcia z języka japońskiego rozpoczęłam z ciekawości, chęci nauczenia się...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Oliwia - opinia wątek zamknięty Na korepetycje z języka japońskiego pierwszy raz zapisałam się około 2 lata...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła, uczęszczam już kilka lat na język japoński. Jestem bardzo...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Do szkoły zapisałam się już dawno temu. Z czystym sumieniem mogę ją polecić....
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty W szkole Matsuri uczę się już siedem lat, z czego przez cztery chodziłam na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Klajssa Jacek - opinia wątek zamknięty Ze szkołą Matsuri miałem pierwszą styczność 4 lata temu kiedy zafascynowany...
~Klajssa Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Matsuri to niezwykła szkoła języków orientalnych. Już sam wystrój szkoły...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam naukę w szkole Matsuri :) Nauczyciele posiadają dużą wiedzę oraz mają...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 maja 2020

Język Japoński wątek zamknięty Wysoka jakość usług. Nauczyciele posiadają BARDZO dużą wiedzę na temat języka...
~Marek
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam! Ada to najlepsza lektorka jaką miałam, nie każdy ma do tego...
~Paula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Polecam wątek zamknięty Jestem w trakcie kursu i jestem bardzo zadowolona, wykładowca bardzo ciekawie...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Polecane gorąco :) wątek zamknięty Szczerze polecam to miejsce :) Na zajęciach panuje święta atmosfera, dzięki...
~Tatiana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

Najlepsza szkoła do nauki języka japońskiego! wątek zamknięty Moja przygoda ze szkołą zaczęła się ponad rok temu na kursie wakacyjnym,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Koreański wątek zamknięty Doskonały lektor, fajna atmosfera, miła szkoła
~LauriX
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Bardzo fajna szkoła wątek zamknięty Szkołę tę mi poleciła znajoma i nie zawiodłam się. Pierwsze miłe zaskoczenie...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry