MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Z takimi ludźmi to do Azji, a nawet na księżyc! wątek zamknięty Niesamowici ludzie, praktycy (co jest niezwykle istotne), robiący to, co jest...
~Sandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Świetna szkoła! wątek zamknięty Największą zaletą jest podejście nauczycieli, z którymi można porozmawiać i...
~Dominik Aleksandrowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

Bardzo polecam szkołę Matsuri :) wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę języków orientalnych, bardzo mili lektorzy z ogromną...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Najlepsza szkoła języków orientalnych wątek zamknięty Wspaniali lektorzy, którzy są w pełni zaangażowani w swoją pracę. Zajęcia...
~Dorota M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Najlepsza szkoła języków orientalnych w Trójmieście! :) wątek zamknięty Bardzo serdecznie chciałabym polecić wszystkim tę szkołę. Osobiście uczę się...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Najlepsza szkoła języka japońskiego na Pomorzu wątek zamknięty Jeśli chodzi o j. japoński, to zdecydowanie najlepsza szkoła na Pomorzu :-)...
~Sev
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

super szkoła dla chcących nauczyć się języków orientalnych wątek zamknięty najlepsza szkoła językowa w jakiej miałem okazję się uczyć. szczególnie...
~michal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Język Japoński wątek zamknięty Od dłuższego czasu interesowałam się Japonią zarówno kulturą jak i językiem a...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Zawsze! wątek zamknięty Zawsze chciałam się uczyć języka japońskiego, a teraz dzięki lektorce mam...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Język japoński wątek zamknięty Nie mam porównania do innych szkół języków azjatyckich w bliskim obszarze,...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Jezyk chiński wątek zamknięty Jeśli ktoś jest zainspirowany Azją, ich kulturą, językami to uważam, iż jest...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Polecam naukę w szkole Matsuri. wątek zamknięty Świetna atmosfera, która sprawia, że człowiek chce się uczyć. Lektorzy,...
~Michalina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Polecam naukę j.koreańskiego wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Lektor prowadzi ciekawie zajęcia, opowiada też o...
~ka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Język koreański ^_^ wątek zamknięty Naukę koreańskiego chciałam rozpocząć zaraz po tym jak odkryłam jaki to...
~Joanna W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Język chiński wątek zamknięty Polecam naukę języka chińskiego w tej szkole. Zróżnicowane zajęcia,...
~Hanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Uczę się języka japońskiego od 2 lat i bardzo dużo się nauczyłam. Zajęcia są...
~karo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Świetna szkoła wątek zamknięty Matsuri jest fantastyczną szkołą, której klimat czuć już od samego wejścia....
~Aiden
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Szkoła Matsuri jest jedyna w swoim rodzaju! wątek zamknięty Najlepsza szkoła, na jaką można kiedykolwiek natrafić! Niesamowita lektorka,...
~Reo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Fantastyczna szkoła ;D wątek zamknięty Pierwsze moja myśl, zaraz po wejściu do środka to "Ale tu jest super"....
~ルキ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Chiński i japoński - rewelacja! :) wątek zamknięty Chodzę do Matsuri na oba języki i jest rewelacyjnie! Dzięki wspaniałemu...
~Natka :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry