M&G Rolety

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Cietrzewia 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fachowa obsługa wątek zamknięty Firma znaleziona przypadkowo w interencie. Pomiar i wycena przeprowadzone w...
~Paulica W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Super obsluga wątek zamknięty Skorzystalam z uslug dwukrotnie. Za kazdym razem obsluga na 6. Dobre ceny,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

Ocena montażu rolet w mieszkaniu. wątek zamknięty W moim mieszkaniu zostały zamontowane na czterech oknach rolety typu plisy....
~Elżbieta Żółkiewicz-Kłos
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Ocena żaluzji wątek zamknięty Punktualność, dobra dorada asortymentów i wycena znakomita. Firma jak...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Bardzo ładne roletki :) wątek zamknięty Firme poleciła mi znajoma i z czystym sumieniem mogę polecić ją dalej
~Maniek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Polecam! wątek zamknięty Jestem zadowolona z montażu rolet-duży wybór i solidne i szybkie...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Dobra firma wątek zamknięty Profesjonalna, solidna, godna polecenia firma. Jeżeli będe jeszcze kiedyś...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Bardzo polecamy! wątek zamknięty Po założeniu rolet chcieliśmy otwieranie awaryjne. Nie było to łatwe zadanie,...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Najlepsi! wątek zamknięty Zleciliśmy firmie M&G montaż rolet w naszym domu. Atrakcyjna cena, fachowe...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Godni polecenia wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy usługi firmy M&G Rolety. Zamówiliśmy rolety dzień -...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Szeroki wybór, szybka i fachowa realizacja zamówienia, miła obsługa
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

M&G wątek zamknięty bardzo dobra obsługa od oferty do montażu. sprawnie i profesjonalnie.
~Ela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Zakładaliśmy plisy. Wszystkim polecam i produkt i firmę.
~Bardzo zadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Dobra robota wątek zamknięty Firma M&G założyła nam plisy na okna w krztałcie trapezu poczas gdy inne...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Szybka obsługa,dobry kontakt i świetna cena.
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa zarówno na etapie zamówienia, jak i montażu....
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

POLECAM wątek zamknięty Polecam - nie dosyć, że najtaniej to po około tygodniu już montowali...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

polecam dla trudnych przypadków wątek zamknięty Skorzystałam z usług firmy przy montaż u rolet u mocno starszych rodziców...
~Beta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

Bardzo fajna firma wątek zamknięty konkretna i solidna, a przede wszystkim TERMINOWA, co się nie tak znowu...
~B.P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Skorzystałam z oferty firmy M&G Rolety sugerując sie opiniami. Nie żałuję...
~kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
134

postów

128

wątków

do góry