M&G Rolety

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Cietrzewia 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Pomiary i montaż szybko i sprawnie. Rolety dobrej jakiści.
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

POLECAM wątek zamknięty Co tu dużo pisać. ..tanio, szybko i profesjonalnie. Jeżeli chodzi o rolety...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Firma godna polecenia wątek zamknięty Bardzo pozytywne wrażenie. Jakość usługi oraz materiału bardzo wysoka. Krótki...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Bardzo dobra firma wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,najlepsza firma w Europie.Polecam wszystkim bo warto
~Witek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Gorąco polecam, solidna firma! wątek zamknięty Firma M&G założyła rolety dzień-noc w moim nowym mieszkaniu. Nie dość, że w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Aga - opinia wątek zamknięty Polecam. Jestem bardzo zadowolona z usług firmy M&G. Obsługa miła i...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Rolety godne polecenia !!! :) wątek zamknięty Polecam serdecznie rolety M&G. Pełen profesjonalizm i szybkie wykonanie....
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

polecam wątek zamknięty Bardzo dobra, profesjonalna i terminowa firma. Zamówiłam rolety...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

POLECAM super obsługa :) wątek zamknięty Zamawiałam w M&G plisy do nowego mieszkania. Powiem tylko tak, gdyby...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Serdecznie polecam wątek zamknięty Firma solidna, szybka i bez problematyczna. Dopasowała się terminem do mnie...
~Modek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Firma godna polecenia wątek zamknięty Profesjonalnie, szybko i w dodatku tanio. Firma M&G ma moją pełną...
~Marcin
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

Rewelacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z Rolet. Pan przyszedł- doradził. Wykonanie bardzo...
~Aleksandra Szewczuk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Polecam! wątek zamknięty Pare miesięcy temu zakupiłam plisy w firmie M&G. Wybór padł na nich ze...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

polecam wątek zamknięty Blyskawicznie, konkretnie, profesjonalnie, tanio. Polecam
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Rolety godne polecenia :) wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa, bardzo duży wybór tkanin, efekt końcowy...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Rolety M&G wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybka realizacja zamówienia....
~Agnese
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Bardzo solidna firma, dobry kontakt, nic tylko polecić wątek zamknięty Zamawiałem drewniane żaluzje na całe mieszkanie. Montaż trwał dośc długo ze...
~J.S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Polecam, bo warto wątek zamknięty Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa. Czas oczekiwania na montaż (który...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Dobra cena i jednocześnie dobra jakość. wątek zamknięty Dobra cena i jednocześnie dobra jakość. Bardzo miła obsługa, profesjonalne...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Naprawdę uczciwa firma wątek zamknięty Rolety zamontowane przez bardzo miłego i konkretnego fachowca. Wszystko super...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
134

postów

128

wątków

do góry