Mr Service

Dezynfekcja, deratyzacja

Wiślinka, Lawendowa 15B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Miły ,sympatyczny ,a przede wszystkim uczciwy wątek zamknięty Powiem ,szczerze , że nie wierzyłam ,że tacy ludzie jak Pan Mirek jeszcze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Uczciwy i skuteczny wątek zamknięty Niestety skądś przytargaliśmy pluskwy do domu. Zanim się zorientowaliśmy,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2019

Swietny profesjonalista!polecam wątek zamknięty Pan Mirek jako jedyny przyjechal w dzien wolny od pracy.Okazalo sie ze w domu...
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 maja 2019

Każdemu mogę polecić wątek zamknięty Pan Mirek od lat kilku ,regularnie opiekuje się naszym obiektem Dzięki temu...
~Politechniczna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

Pan Mirek jest najlepszy! wątek zamknięty 3:01 rano budzi mnie gryziona folia, cos sie rusza, pelna ewakuacja z...
~Moni
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

Likwidacja gniazda szerszeni wątek zamknięty Bardzo szybka, bez problemowa oraz profesjonalna interwencja! Polecamy!
~E-DYM Przymorze
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Przemiły Pan Mirosław wątek zamknięty Szybkie terminy, przemiły i skuteczny Pan Mirek z uśmiechem rozwiąże Wasz...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

szczurzyca na gościnnych występach :) wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam. firma na 6+ Szybko i skutecznie. Profesjonalnie i bez...
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2018

mr service najlepszy jest! wątek zamknięty Profesjonalizm, szybkość, a przede wszystkim skuteczność! Polecam całym...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanej uslugi. Pan Miroslaw dojechal w bardzo...
~M.o
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

serdecznie polecam !!! wątek zamknięty Co tu zrobić, gdy w sobotę przypadkowo znajdujesz pod podbitką domu gniazdo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Świetna robota! wątek zamknięty Bardzo miły Pan o pogodnym usposobieniu. Widać, że ma obszerną wiedzę w...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Szybki i dobry kontakt wątek zamknięty Podejrzewaliśmy pluskwy w domu, kontakt z firmą szybki i profesjonalny. Jako,...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

szybka skuteczna pomoc wątek zamknięty w wyjątkowo trudnej sytuacji, wymagającej natychmiastowego działania pan...
~Hanna Brzozowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty W 100 % polecam usługi Pana Mirka. Człowiek z bardzo dużą wiedzą i...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Dziękuję za uporanie się z Szubakiem w moim mieszkaniu.Pan Mirek jest...
~Beata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

100% skuteczności wątek zamknięty Korzystam od kilku lat u siebie w firmach i nie było jeszcze tematu z którym...
~maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Gorąco polecam Pana Mirka! wątek zamknięty Skorzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Pan Mirek uporał...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

PLUSKWY wątek zamknięty Pan Mirek człowiek z wielką charyzmą i wiedzą w swojej profesji. Specjalista...
~Zuzka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Polecam. wątek zamknięty Polecam tą firmę: szybka i fachowa obsługa, Pan zna się na rzeczy, a do tego...
~anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry