Mr Service

Dezynfekcja, deratyzacja

Wiślinka, Lawendowa 15B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Doskonały fachowiec. wątek zamknięty Gniazdo os na balkonie, błyskawiczny kontakt i terminowe, sprawne,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Pasjonata i fachowiec w jednym, polecam szczerze wątek zamknięty Tak się złożyło, że moje mieszkanie zostało zawładnięte przez Pluskwy....
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Godny polecenia Fachowiec wątek zamknięty Miałam problem z pluskwami, całe mieszkanie byłe zainfekowane, dzięki...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Niedobre pluskwy wątek zamknięty Jak ktoś jest pasjonatem tego co robi to zawsze odniesie sukces. Taki jest...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Witam wszystkich mających problem z PLUSKWAMI, napisałem z dużej litery bo...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

fachowa i skuteczna obsługa wątek zamknięty Zadzwoniłam po firmę bo miałam problem z prusakami, Pan Mirek,który...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

POLECAM wątek zamknięty Pan Mirek przyjechał punktualnie i najpierw zrobił "rozpoznanie" środowiska,...
~Hania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Niezwykle skuteczny wątek zamknięty Pan Mirek wytępił skutecznie pluskwy w wynajętym mieszkaniu Przybywał po...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług MR Service,pomoc w usunięciu gniazd os była...
~Kasia-Gdańsk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

POLECAM! wątek zamknięty Niestety i u mnie w mieszkaniu pojawiły się szczurki... lokatorów nie lubię,...
~An
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Ewa - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do problemu. W mojej kanapie zalęgły się pluskwy....
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Gorąco polecam firmę MR Service i Pana Mirosława Romańskiego. Osobiste...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Pluskwy wątek zamknięty Mąż przywiózł z podróży (hostel) pluskwy, które ulokowały się w kanapie....
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

POLECAM!!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam Pana Mirka!!!Bardzo wesoły i życzliwy człowiek i przede...
~A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo dziękuję Panu z MR Service, który pomimo weekendu przyjechał do mojego...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo fachowa pomoc przy usunięciu gniazda os. Pan zjawił się po 20 min od...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

robale nie mają szans wątek zamknięty Chyba zabraknie słów, żeby opisać jak cudownie pomocnym i sympatycznym...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

deratyzacja-polecam wątek zamknięty Firma godna polecenia,profesjonalne podejście do zlecenia....
~kobieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

POLECAM ! POLECAM ! POLECAM ! wątek zamknięty Od dawna walczyłam z karaluchami i bardzo żałuję,że trafiłam na tę firmę tak...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Dołączam do zachwytów wątek zamknięty Chyba nie ma możliwości wykonania usługi w milszej atmosferze - pan,...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry