MULTIGLASS

Szklarz, lustra, szyby

Gdańsk, Konstantego Bergiela 4A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kabina prysznicowa wątek zamknięty Zamówiłam kabinę prysznicową u Pana i muszę napisać że jestem pod wielkim...
~Zadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Najszybsze szkło w mieście! wątek zamknięty Bardzo mocno polecam, tego samego dnia dostarczone lustro o dokładnych...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Super express wątek zamknięty Lustra duże do dwóch łazienek zrobione ekspresowo, pierwszego dnia pomiar, a...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Bardzo szybka wymiana szyby w witrynie sklepowej wątek zamknięty Jeszcze tego samego dnia Pan Dariusz przyjechał z nową szybą , co umożliwiło...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Szybko, tanio i naprawde solidnie, gorąco polecam wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem tego jak szybko dostarczono lustro, po rozmowie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Ekspresowo wątek zamknięty Szybko i porządnie. W poniedziałek mierzenie a w środę juz montowanie lustra....
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Pierwsza klasa wątek zamknięty Pan Darek to prawdziwy fachowiec który jest genialny w tym ci robi.  W środę...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

FotoSzkło Kuchnia wątek zamknięty Montaż i jakość szkła z obrazem pierwsza klasa. Cena dobra i konkurencyjna....
~Izabela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Szybko, solidnie i nie drogo! Naprawde polecam ta firme!
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Lustro na wymiar Polecam wątek zamknięty Zamówiłem lustro do łazienki na wymiar, fazowane,szlifowane brzegi ,. Lustro...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Lustra pierwsza klasa! wątek zamknięty Montaż luster ( styczeń 2015) po dziś dzień w pełni POLECENIA! Solidnie,...
~REBORN DANCE STUDIO
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Gwarancja udanej transakcji i zadowolenia dla obu stron. wątek zamknięty Ogromny pozytyw - nie może być inaczej!!!! Rzetelny i uprzejmy sprzedawca...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

szybka usługa wykonana przez firmę SZKLARZ, Gdańsk, ul. Porębskiego 15/7 wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem profesjonalnego wykonania usługi przez firmę SZKLARZ,...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Śmiało moge polecić usługi tej firmy . Cena jest niższa niż u konkurencji a...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Lustro wątek zamknięty Polecam Pana Dariusza. szybka realizacja, super ceny. Co prawda ciężko się...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Realizacja błyskawiczna. wątek zamknięty Lustro zamówione 15 października, dostawa w ten sam dzień po kilku godzinach...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

Szybko, tanio, bezproblemowo wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, duży wybór materiałów, szybka realizacja, montaż bez...
~JACEK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Szybka realizacja wątek zamknięty Usługa: docięcie lustra do łazienki 120.2 cm na 102.6 cm Koszt 140 PLN Miało...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Szybko tanio solidnie i milo wątek zamknięty Lustro do lazienki otrzymalismy tego samego dnia ktorego je zamowilismy....
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Polecam usługi - profesjonalnie i szybko wątek zamknięty Firma posiada bardzo szeroki zakres usług - zlecałam wykonanie szyby z...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry