Widok

MYCIE OKIEN profesjonalnie. Chciałbym rozpocząć działalność w PL.

Witam. Mieszkam w NL i chciałbym się przeprowadzić do PL. Tu na miejscu zajmuję się min. myciem okien (profesjonalnie). Zastanawiam się nad rozpoczęciem działalności w Gdańsku. Zastanawiam się czy byłby popyt na mycie okien, gdzie ceny kształtowały by się w okolicach od 50 zł za mieszkanie 2 pokojowe do ok. 80-100 za 3-4 pokojowe. Dodatkowo za małą dopłatą doczyszczanie ram okiennych i szyb z kamienia (wapnia). Bardzo byłbym wdzięczny za Wasze opinie i rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co kojarzę są już takie firmy, które czyszczą po różnych budynkach, halach, firmach. Tym bardziej że coraz więcej jest budynków ze szkła. Pomyśl przy tym nad reklamą w internecie bo przyda się by usłyszeli o Tobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej daj sobie spokój z usługami dla osób prywatnych. Ja kiedyś zajmowałem się co prawda nie myciem okien, a czyszczeniem dywanów i tapicerki meblowej i mogę powiedzieć tyle że prywatny klient to porażka. Ludzie spodziewają się że skoro w cenniku masz np. 7zl/m to przyjedziesz do nich przez cale miasto i wyczyscisz 3m.kw. dywanik za 21zl. Często tłumaczenie o kwocie minimalnej usługi nie trafiało do przekonania. Poza tym i tak było drogo, bo w anonsach pani wyczytała że ogłaszają się ludzie którzy takie usługi wykonują za 1,99zl/m i ja na pewno jestem jakimś złodziejem chyba. Porażka jednym słowem, bo żeby robić tego typu usługi naprawdę profesjonalnie trzeba było mieć cały arsenał chemii na różne sytuacje. Poza tym dojazdy z jednego końca miasta na drugi pochłaniały bardzo dużo czasu. Dlatego jedyne wyjście to klient profesionalny- jakieś biurowce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Hala Gdynia, pirackie kasety z lat 80 (12 odpowiedzi)

Poszukuję kaset -> pirackich składanek, które można było zakupić pod koniec lat 80 na gdyńskiej...

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

Szukacie rzetelnego serwisu informacyjnego? (3 odpowiedzi)

Popularny i rzetelny serwis informacyjny jako jeden z nielicznych portali w Polsce informuje na...

do góry