Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Zamawiałem podłogę oraz drzwi wewnętrzne. Bardzo miła kompetentna obsługa,...
~Kruczek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Pomoc przy awarii wątek zamknięty Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc mimo, że zlecenie doczył drzwi nie...
~Paweł L
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

szczerze polecam! wątek zamknięty Jestem 2 dni po zakończeniu realizacji zamówienia ! jesteśmy pod ogromnym...
~Jowita s.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

SUPER FIRMA !!! ZDECYFOWANIE POLECAM. wątek zamknięty W listopadzie 2015 zakupiłem u Pań drzwi z montażem.Od początku byłem mile...
~Robert
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Nie polecam wątek zamknięty powód-niekompetencja w działu w postępowaniu z podwykonawcą, który miał...
~Niezadowolony Adam
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty W pełni zgadzam się z poprzednimi ocenami. Firmę można oceniać tylko w samych...
~Katarzyna Pańczyk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Komentarz po realizacji wątek zamknięty Zamówiłem w Maderze drzwi wewnętrzne. Jestem zadowolony, wszystko zgodnie z...
~Radek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

zamówienie na żaluzje wątek zamknięty Próbowałam zamówić żaluzje międzyokienne w przeszło dziesięciu firmach....
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

i profesjonalna obsługa wątek zamknięty Serdecznie polecam MADERA-ART wszystkim, którzy poszukują dobrej jakości...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Uwaga solidna firma ! :) wątek zamknięty Podłogi zamówione przyjechały zgodnie z planem, bez żadnych opóźnień. Jak...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Panie z madery mają wszystkie drzwi dostępne na polskim rynku. Cała...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Sklep Godny Polecenia wątek zamknięty W salonie obsługiwała nas Pani Magda. Pani Magda jest osobą która potrafi...
~Dorota i Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Polecam! wątek zamknięty Do salonu Madera trafiłam przypadkiem, ale był to bardzo szczęśliwy traf. U...
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Drzwi i panele podłogowe wątek zamknięty Bardzo miła i konkretna obsługa. Czas oczekiwania na drzwi dość długi, ale to...
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

POLECAM wątek zamknięty SKORZYSTAŁAM Z OFERTY FIRMY Madera-Art Z POLECENIA. RZECZYWIŚCIE...
~TERESA Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Polecam i zachęcam do współpracy wątek zamknięty Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam! Mój kontakt z firmą Madera-Art...
~Joanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

montaż drzwi wątek zamknięty Muszę stwierdzić,że Madera art. prowadzi działalność na wysokim poziomie....
~ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Po próbie dokonania zakupu w dużych sieciach handlowych trafiłam do tej firmy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Z uwagi na nietypowy układ ścian w mieszkaniu poszukiwałem wykonawcy, który...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

DRZWI DUBIEL GLASS wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo.
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

89

wątków

do góry