Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kredam - opinia wątek zamknięty Profesjonalne doradztwo i obsługa. Terminowa realizacja zamówienia i usług...
~kredam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Witam, Jeżeli jesteś osobą szukającą jakościowo dobrych drzwi w przystępnej...
~Przemek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

GORĄCO POLECAM !!!! wątek zamknięty Zakupiłem drzwi wewnętrzne, panele podłogowe i listwy przypodłogowe. Obsługa...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

firma godna polecenia wątek zamknięty obsługa, pomoc przy wyborze, cena, czas realizacji i montaz bez zarzutu :)
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

Lepiej być nie mogło !!! wątek zamknięty Zaczynając od wyboru poprzez fachowe doradztwo dotyczące szczegółów kończąc...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Terminowe wykonanie zlecenia i kompleksowa obsługa, jednym słowem pełen...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Madera-Art do zakupu podłóg. Pozytywne...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Polecam z czystym sumieniem każdemu!! wątek zamknięty Największy plus salonu - profesjonalna obsługa, sympatyczne panie z fachową...
~ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Bardzo ciekawa, konkurencyjna oferta, dobre ceny, profesjonalna obsługa,...
~Zuza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Polecam ! wątek zamknięty W MADERA ART zakupiłem drzwi wewnętrzne. Polecam ze względu na jakość obsługi...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Rewelacyjne dziewczyny wątek zamknięty Jeśli ktoś chciałby szkolić pracowników ze sprzedaży warto wpaść do...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Podłoga wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupionej podłogi oraz z profesjonalnej obsługi....
~Włodek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

superfirma, szczerze polecam wątek zamknięty Madera Art zaoferowała mi drewniane podłogi i drzwi i muszę przyznać, że od...
~mieszkanka Moreny
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

Polecamy w 100% firmę MADERA-ART :-) wątek zamknięty W salonie tej firmy dokonaliśmy zakupu podłóg, drzwi oraz listew do...
~Adrian & Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

better - opinia wątek zamknięty Polecam salon :). Fachowa, miła obsługa. Przystępne ceny drzwi. Ja wybrałam...
~better
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

Polecam wątek zamknięty Fachowa obsługa, wybór drzwi przebiegał w miłej atmosferze. Termin realizacji...
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Fachowa obsługa, termin realizacji znośny, montaż w umówionym czasie, szybko...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

Prawie robi wielką różnicę... wątek zamknięty Zaczęło się wręcz fantastycznie, Panie bardzo sprawnie, profesjonalnie i...
~agnes
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Polecam! wątek zamknięty Fachowe doradztwo i miła obsługa. Zakupy w tej firmie to sama przyjemność.
~ES
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

Kasia - opinia wątek zamknięty Usługa (zarówno zakup dzwi jak i ich montaż ) na wysokim poziomie,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

89

wątków

do góry