Widok

Magda - opinia

Kraina Malucha Temat dostępny też na forum:
Niestety nie jestem zadowolona z tego żłobka. Panie się zmieniają, dyrektorka i pracownicy nic nie ogarniają. Nie otrzymałam odpowiedzi na maile. Generalnie panuje tam chaos, bo dziecko straciło kilka ubrań lub są wymazane od farb, mimo iż dostał ochraniacz. Moje dziecko było kilka razy okaleczone przez inne dziecko, dostał do domu nie swoją butelkę (A jest pandemia). Ogólnie średnio miłe niektóre Panie. Odradzam niestety...choć dawalam kilka szans temu miejscu...
Moja ocena
Przedszkole Kraina Malucha kategoria: Przedszkola
opieka: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 22

Pani Magdo, po zweryfikowaniu nie mamy żadnego maila, który pozostał bez odpowiedzi. Zarówno rano jak i po południu jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Ze wszystkimi rodzicami dzieci, które uczęszczają do placówki jesteśmy w bezpośrednim kontakcie. Jeśli ma Pani jakieś zastrzeżenia to zapraszam na rozmowę, na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nauka

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry